Taniec z Gwiazdami, mąż Iwony Pavlović
screen/YouTube/Jastrząb Post
Wiadomości Pikio - 16 Kwietnia 2019

Kim jest mąż Iwony Pavlović? Zanim zostali parą postawił jej twardy warunek

Taniec z Gwiazdami sprawił, że stała się niezwykle popularna. Dziś Iwonę Pavlović zna niemal każdy, jednak o jej życiu prywatnym nie wiadomo zbyt wiele. Ostatnio surowa jurorka opowiedziała o swoim mężu.

Taniec z Gwiazdami sprawił, że Iwona Pavlović stała się bardzo rozpoznawalną postacią w show biznesie. Surową jurorkę, która na każdym kroku krytykowała taneczne popisy Justyny Żyły, zna niemal każdy. O jej życiu prywatnym nie mówi się jednak zbyt wiele. Ostatnio wybitna tancerka i gwiazda telewizji Polsat zdecydowała się opowiedzieć mediom o swoim mężu.

Pavlović niedawno przeżyła rozłąkę z dorosłymi dziećmi. Dla każdego rodzica jest to ogromne przeżycie. Synowie wyprowadzili się do Poznania, a ona została z mężem i musiała na nowo nauczyć się życia we dwoje. Okazuje się, że para wciąż bardzo dobrze się dogaduje i łączy ich głęboka i autentyczna więź. Surowa jurorka nigdy nie opowiadała o swoim ukochanym zbyt wiele. Jednak teraz postanowiła to zmienić i zdradziła kilka szczegółów ze swojego prywatnego życia.

Małgorzata RozenekMałgorzata Rozenek dotkliwie upokorzona. "Lans w obliczu tragedii"Czytaj dalej

Kim jest mąż jurorki programu Taniec z Gwiazdami? Poznali się, kiedy była po czterdziestce

To nie była młodzieńcza miłość. Najsurowsza jurorka programu Taniec z Gwiazdami poznała swojego wybranka po czterdziestce i do dziś przekonuje innych, że miłość można znaleźć w każdym wieku. Jej mąż Wojciech jest jej ogromną miłością. Pavlović była pod wrażeniem jego ogromnej miłości do synów.

Wojciech jest drugim mężem Iwony Pavlović. Podobnie jak ona wyróżnia się silnym charakterem. Para mieszka w Olsztynie, z dala od zgiełku wielkich miast. W związku są już 12 lat, a w tym roku obchodzą 10. rocznicę ślubu. Są bardzo zgodnym małżeństwem, jednak Iwona Pavlović musiała spełnić pewne warunki, aby stworzyć związek z mężczyzną.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

magda gessler9 zdjęcie powoduje wytrzeszcz oczu. Tak NAPRAWDĘ Gessler wygląda bez makijażu i doczepówCzytaj dalej

Iwona Pavlović musiała spełnić twardy warunek zanim zostali parą

Mąż Iwony Pavlović postawił jej istotny warunek, zanim zostali parą. Jurorka programu Taniec z Gwiazdami szczerze opowiedziała o tym w mediach:

- Mnie Wojtek od razu powiedział, że jeśli nie będzie mógł zabrać ze sobą chłopców, to nie wie, czy będziemy mogli być razem. On nie wyobrażał sobie, by zostawić dzieci, a ja tę jego miłość do synów ogromnie szanuję. Kiedy więc postanowiliśmy, że chcemy być razem, Wojtek przeprowadził się do mnie z trójką chłopców - wspominała.

Miłość do dzieci była najważniejszą wartością dla mężczyzny. Pavlović zawsze to doceniała. Była jeszcze jedna rzecz, którą gwiazda telewizji Polsat zmieniła w sobie dla ukochanego mężczyzny. 12 lat temu przestała palić papierosy i jest mu ogromnie wdzięczna za zmobilizowanie jej do porzucenia zgubnego nałogu. Dziś Iwona i Wojciech są niemal nierozłączni. Mężczyzna zawsze towarzyszy żonie podczas nagrań programu Taniec z Gwiazdami.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Polacy są w szoku. Takiego zachowania po Andrzeju Dudzie nikt się nie spodziewał. Nawet Tomasz Lis nie krył ZACHWYTU!
  2. Największa tajemnica Wodeckiego wyszła na jaw dopiero po jego śmierci! Wiele osób nie uwierzy, że muzyk mógł zrobić coś takiego
  3. Nostradamus przewidział pożar Notre Dame? Dalsza część jego przepowiedni jest przerażająca
  4. Porażające słowa Jackowskiego o pożarze Notre Dame. Jasnowidz ostrzega, to dopiero początek koszmaru
  5. Ojciec dzieci Anny Przybylskiej zatrzymany. Oskarżają go o obrzydliwe przestępstwo, dla wielu to ciężki szok
  6. Świat obiegła wiadomość, że Meghan Markle urodziła. B. rzecznik królowej zabrał głos

kuba wojewódzkiCo wyprawiał Kuba Wojewódzki? Wstrząsające faktyCzytaj dalej

źródło: Party

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News