Gwiazda polskich mediów Marcelina Zawadzka ubrała się w taniej sieci za 109 zł. Wygląda jak marzenie (foto)

Gwiazda polskich mediów Marcelina Zawadzka ubrała się w taniej sieci za 109 zł. Wygląda jak marzenie (foto) Źródło: Instagram - Marcelina Zawadzka

Taniec z gwiazdami zwiększył popularność Marceliny Zawadzkiej. Teraz jest niewątpliwą gwiazdą w TVP, prowadzi znany program śniadaniowy. Oprócz tego ma wielu fanów w internecie, chętnie pokazuje swoje życie i kolorowe stylizacje w mediach społecznościowych.

Taniec z gwiazdami wypromował wiele gwiazd w polskich mediach. Jedną z nich jest modelka Marcelina Zawadzka. W 2014 roku ten program otworzył jej drzwi do kariery w telewizji i rok później została gospodynią Pytania na śniadanie. Do tej pory jest współprowadzącą programu śniadaniowego i zyskała dużo większą popularność. Modelka przyciąga przed telewizory, nie tylko swoimi świetnymi umiejętnościami jako prezenterka. Co jakiś czas imponuje swoim wyczuciem stylu. Ostatnio gwiazda pokazała stylizację z sieciówki, czym zaskoczyła wiele fanek. 

Taniec z gwiazdami i Pytanie na śniadanie

Bez wątpienia programy typu Taniec z gwiazdami czy Pytanie na śniadanie cieszą się niezwykłą popularnością. Stanowią nie tylko doskonałą rozrywkę dla publiczności, ale także otwierają drogę do większej popularności osobom, które w nich występują. To samo tyczy się Marceliny Zawadzkiej. Od 2013 roku pracuje jako prezenterka telewizyjna, ale niegdyś jej kariera dotyczyła tylko modelingu. W 2003 roku zdobyła tytuł Miss Malborka Nastolatek, a kolejno już czekała na nią tylko wielka kariera. Została wybrana w 2011 roku na Miss Polonia, a potem w konkursie Miss Universe 2012 dotarła do czołowej szesnastki. 

Modelka obrała jednak inną ścieżkę i od kilku lat z powodzeniem robi karierę w telewizji. Taniec z gwiazdami zakończył się dla Marceliny wysokim, bo trzecim miejscem. Program wiele ją nauczył, a także na nowo pozwolił jej zadbać o figurę modelki. Dzięki temu niemalże wszystko, co założy, wygląda na niej wyśmienicie. Dlatego gwiazda chętnie chwali się nowymi stylizacjami i inspiruje wiele kobiet w Polsce do naśladowania jej barwnego i niebanalnego stylu. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Styl Marceliny Zawadzkiej

Modelka i prezenterka jest doceniana za swoją pracę w mediach, w 2017 roku otrzymała nawet Telekamerę w kategorii "nadzieja telewizji". Jej fani śledzą ją nie tylko w programie śniadaniowym, ale przede wszystkim na Instagramie. Jej posty są oglądane przez ponad 400 tysięcy obserwatorów. Widać, że jedną z jej pasji jest moda. Przykłada do tego wielką wagę, a sztab stylistów dokonuje wszelkich starań, aby wyglądała jak najlepiej. Zbliża się lato i jej profile w mediach społecznościowych to prawdziwa kopalnia inspiracji na nadchodzące ciepłe dni.

Co ciekawe, modelka nie ubiera się tylko w drogie ciuchy, które zwykle są poza zasięgiem przeciętnej kobiety. Marcelina Zawadzka sięga także po ciuchy z sieciówek, które każda z dziewczyn może kupić i cieszyć się modną stylizacją. Ostatnio w śniadaniówce Zawadzka pokazała się w sukience z popularnego sklepu i podbiła serca wszystkich fashionistek. Okazało się, że jej wybór padł na żółtą sukienkę z Zary, którą można kupić za 109 zł. Modelka wyglądała w niej obłędnie, a stylizacja jest w zasięgu ręki każdej kobiety. 

Facebook/Pytanie na śniadanie

  1. Tak szczera Anna Jantar nigdy nie była! Tuż przed śmiercią wyznała bolesną prawdę o swojej córce, Natalii. Jej słowa zmrożą wam krew w żyłach
  2. Co się dzieje z Roksaną Węgiel? Fani są zdruzgotani. Tysiące Polaków boi się o jej karierę, a wszystko przez zatrważającą wiadomość
  3. Potężne trzęsienie ziemi!
  4. Nadchodzi prawdziwa groza. Nawet tragedie i katastrofy z wizji Jackowskiego są mniej przerażające
  5. Prorok z zagranicy przeraził Polaków. Zapowiada nagłą zagładę milionów ludzi, wkrótce ma wydarzyć się najgorsze

Następny artykuł