Młoda gwiazda TzG na emeryturze pławi się w luksusach. Zajechała z mężem pod telewizję, każdy swoim Porsche

Młoda gwiazda TzG na emeryturze pławi się w luksusach. Zajechała z mężem pod telewizję, każdy swoim Porsche Źródło: Polsat

Po programie "Taniec z Gwiazdami" najwyraźniej, chce nieco bardziej skupić się na sobie i na mężu. Właśnie pokazała, że życie na emeryturze wcale nie musi być nudne, a przynajmniej nie jeśli jeździ się takim autem.

"Taniec z Gwiazdami" był dla niej z pewnością niezwykłą przygodą, z którą niestety dość szybko musiała się pożegnać. Zapewne było to jednak dla niej miłym urozmaiceniem życia na emeryturze. W miniony wtorek udzieliła nawet wywiadu, opowiadając co nieco o tym, jak wygląda teraz jej codzienność. Jednak to nie jej wypowiedzi wywołały największe poruszenie a fakt, czym zajechała pod studio telewizyjne. Co więcej, ona i mąż dotarli na miejsce osobno.  

"Taniec z Gwiazdami" na emeryturze 

Agnieszka Radwańska jesienią minionego roku oficjalnie ogłosiła, że przechodzi na emeryturę i kończy swoją karierę sportową. Było to dla wszystkich niemałym zaskoczeniem, bowiem 30-latka była najbardziej uznawaną polską tenisistką, która przez lata osiągnęła naprawdę wiele. Najwyraźniej uznała, że jest to już najwyższy czas, by "zejść ze sceny" i pożegnać się z tenisem. Agnieszka nie pożegnała się jednak ze sportem definitywnie i szybko przyjęła jego niecą inną formę, czyli taniec. Tenisistka wzięła udział w najnowszej edycji tanecznego show, którego finał zobaczymy już w ten piątek.  

Radwańska z mężem przyjechała pod telewizję 

W miniony wtorek Agnieszka była gościem programu śniadaniowego "Pytanie na śniadanie", gdzie opowiedziała co nieco o tym, jak wygląda jej życie na emeryturze. Choć cała rozmowa, była dość długa i naprawdę wartościowa, to nie ona wywołała poruszenie wśród mediów. Największą uwagę paparazzi przykuł fakt, czym Agnieszka zajechała pod studio. Co więcej, tenisistka i jej mąż nie przyjechali razem. Każde z nich zajechało własnym, tak samo luksusowym samochodem, które zrobiły ogromne wrażenie.  

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Tenisistka nie oszczędzała na samochodach 

Samochód, którym Radwańska przyjechała pod TVP to czerwone Porsche Panamera Turbo. Okazuje się, że uznana tenisistka nie zamierzała oszczędzać na swoim aucie i wydała na niego ponad 760 tysięcy złotych. 

Mąż Agnieszki nie mógł być gorszy i na swój samochód również wybrał Porsche, jednak Macan GTS, którego koszt waha się od 340 do 550 tysięcy złotych. Trzeba przyznać, że kwoty robią wrażenie i to niemałe. 

screen/pudelek/

screen/pudelek/

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Polak pobił 80-letnią mamę. Powód, dla którego to zrobił, doprowadza do płaczu
  2. Co studiowała Beata Szydło? Stawiamy miliony, że nie zgadniecie! Ta informacja zwali was z nóg!
  3. Jak mieszka Agata Duda z mężem? Widok nieziemskich luksusów wbija w ziemię (Zdjęcia)
  4. Wiadomo już, jak skończy się "M jak miłość". Dla wielu widzów będzie to ciężkim szokiem
  5. Afera z ojcostwem księcia Harry'ego w tle. Media podały fałszywą informację
  6. Nie żyje jedna z głównych bohaterek serialu "Przyjaciółki". Wstrząsająca, nagła śmierć

Źródło: PUDELEK

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News