Jan Kliment czekał na wyrzuconą z Tańca z Gwiazdami żonę w najlepszym możliwym towarzystwie

Jan Kliment czekał na wyrzuconą z Tańca z Gwiazdami żonę w najlepszym możliwym towarzystwie Źródło: screen/YouTube/Polsat

Taniec z Gwiazdami zakończył już dla Lenki Klimentovej i Jakuba Kucnera. Mąż wyrzuconej z programu tancerki czekał na nią w najlepszym towarzystwie. To był doskonały sposób na otarcie łez po przegranej.

Taniec z Gwiazdami wkracza w decydującą fazę. Już wkrótce dowiemy się, kto zostanie zdobywcą kryształowej kuli. Na tym etapie programu poziom jest bardzo wyśrubowany, a jurorzy stają się coraz bardziej wymagający. Każde najdrobniejsze potknięcie jest punktowane, a tancerze nie mogą pozwolić sobie nawet na najmniejsze wpadki.

W ostatnim odcinku z programu odpadli Jakub Kucner i Lenka Klimentowa. Tancerze bardzo przypadli do gustu publiczności i przez wiele osób byli uznawani za najpiękniejszą parę 9. edycji popularnego show telewizji Polsat. Tancerze wspięli się na wyżyny swoich możliwości, jednak okazało się to niewystarczające, aby pozostać w programie.

Gwiazdor programu Taniec z Gwiazdami przyszedł po przegraną żonę w najlepszym towarzystwie

Lenka Klimentova prywatnie jest żoną Jana Klimenta, który w tej edycji tańczy z fenomenalną Joanną Mazur. W tanecznym show rywalizowali ze sobą i przygotowywali celebrytów do jak najlepszego występu na parkiecie. Niestety, do półfinału mogły dostać się tylko trzy pary. W ścisłej czołówce zabrakło niestety Lenki Klimentovej i jej partnera Jakuba Kuncera.

Półfinalista programu Taniec z Gwiazdami wspierał żonę w najlepszy możliwy sposób. Tancerz postanowił odebrać ukochaną, która nie dostała szansy, aby dalej walczyć w programie. Partner taneczny Joanny Mazur pojawił się przed budynkiem w najlepszym możliwym towarzystwie. W czasie oczekiwania na żonę, bawił się ze swoimi psami.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Pieski na otarcie łez. Fani zachwyceni pomysłem Jana Klimenta

Gwiazdor programu Taniec z Gwiazdami został przyłapany przez fotoreporterów, gdy w oczekiwaniu na swoją małżonkę, bawił się z małymi pieskami. To właśnie te urocze czworonogi miały pocieszyć tancerkę po przegranej w programie. Nie ma wątpliwości, że spacer i zabawa z psami były doskonałym sposobem na otarcie łez.

Internautom bardzo spodobał się pomysł Jana Klimenta, aby pocieszyć ukochaną. Nie zabrakło również zachwytu nad atutami tancerki:

- Lenka jest przepiękna. Takie ciało... - napisał jeden z internautów.

- Bardzo pozytywni ludzie - przyznała inna osoba.

- Super para - czytamy w kolejnym komentarzu.

Nie ma wątpliwości, że Lenka i Jan są lubianą parą. Ich przywiązanie do czworonogów również zyskało ogromną sympatię fanów.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. TVP: Nie żyje piękna dama. Została znaleziona MARTWA w pokoju hotelowym
  2. Ś.p. Izabela Skrybant-Dziewiątkowska spisała MILIONOWY testament! Wiadomo, kto go odziedziczy, opadną Wam szczęki
  3. Najnowsze badania nie pozostawiają złudzeń. Ludzie bardziej kochają psy niż innych ludzi
  4. Marta Kaczyńska chwali się nowym członkiem rodziny. Jest taki uroczy, że nie możemy oderwać wzroku (Zdjęcia)
  5. Pawłowicz żąda reakcji Kościoła ws. wystąpienia Tuska. Mówi o "szatano-faszyście"
  6. 4-letnia księżniczka Charlotte umie pokazać humorki. Jej najnowsze zdjęcia rozłożą was na łopatki

źródło: Pudelek

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News