"Stara nabotoksowana Pavlović zazdrości młodej pięknej Żyle". Oburzające słowa

"Stara nabotoksowana Pavlović zazdrości młodej pięknej Żyle". Oburzające słowa Źródło: Screenshot z youtube.com/przeAmbitniPL

"Taniec z gwiazdami" w ostatnim czasie z każdym odcinkiem przykuwa uwagę coraz szerszego grona internautów. Komentują oni szczególnie występy Justyny Żyły, a także kontrowersyjne opinie w wykonaniu Ivony Pavlović. Próbują zrozumieć, dlaczego była względem celebrytki aż tak ostra. Mają zaskakujące wytłumaczenie dla sytuacji z pierwszego odcinka.

"Taniec z gwiazdami" jest chyba najbardziej kontrowersyjnym programem, jaki transmitowany jest obecnie przez stację Polsat. Szczególnie silne emocje wzbudzają starcia pomiędzy jurorami a celebrytami, których Ci pierwsi nie oszczędzają.

Najbardziej poszkodowaną osobą tej edycji według internautów jest zdecydowanie Justyna Żyła. Uważają, że została zbyt brutalnie zaatakowana przez Ivonę Pavlović, a jej ocena była bardzo niesprawiedliwa. Internauci są wyraźnie oburzeni. Postanowili powiedzieć to, co myślą o jurorce.

"Taniec z gwiazdami" w tym roku prowokuje internautów do gorzkich refleksji na temat jurorów

Na jednym z najbardziej popularnych portali rozrywkowych, który charakteryzuje się przede wszystkim olbrzymią aktywnością użytkowników, pojawił się wpis, który szczególnie mocno odbił się echem wśród internautów. Dotyczył on Ivony Pavlović, a także jej gorzkich komentarzy, które skierowała do Justyny Żyły zarówno w pierwszym, jak i w drugim odcinku programu.

Część internautów nie dziwi się jej komentarzom - obiektywnie Żyła zatańczyła naprawdę kiepsko. Czy jednak na tyle źle, aby usłyszeć tak bolesne słowa? Internauci są w tej kwestii wyraźnie podzieleni. Niektórzy uważają, że prawdziwym powodem gorzkiej oceny jest tak naprawdę zazdrość, którą przejawia jurorka względem Justyny.

 - Ivona Pavlović jest stara i nabotoksowana, a Justyna jest młoda i ładna, dlatego p. Pavlović zżera zazdrość - stąd też taka złość w stosunku do Justyny. Popek tez nie umiał tańczyć, a wychwalała go ponad wszystko. Ot, i taka to różnica - czytamy w jednym z komentarzy.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Inni uważają, że ocenia ona innych uczestników przez pryzmat swoich nieprzyjemnych doświadczeń, które w ostatnim czasie towarzyszą jej życiu. To właśnie dlatego Justyna została oceniona niesprawiedliwie w programie "Taniec z gwiazdami".

 - Kiedyś była inna - surowa, ale sprawiedliwa... W tej edycji to nie ta sama Pavlović. Zieje jadem... i nienawiścią. To nie ma nic wspólnego z fachową oceną! Wygląda to tak, jakby za swoje niepowodzenia osobiste chciała zemścić się na innych i podnieść swoje ego... - stwierdza użytkowniczka Facebooka.

Czy Ivona Pavlović weźmie sobie do serca opinie użytkowników i zmieni nastawienie względem celebrytki? To okaże się już w kolejnych odcinkach programu.

ZOBACZ TAKŻE

  1. Legendarna polska aktorka zabiła siebie i swojego męża. Ta tragedia wstrząsnęła całą Polską!
  2. Mąż Agaty Kuleszy groził jej "odcięciem głowy". Raport sądowy ujawnił SZOKUJĄCE fakty!
  3. Paździoch z Kiepskich o tym nie mówi. Jego żona jest młodsza o ponad dwie dekady!
  4. Julia Wieniawa założyła supermodne buty. Kosztują grosze
  5. Ślubna tragedia. Nie żyje panna młoda, nagle zaczęła wymiotować krwią

Źródło: Facebook

Następny artykuł