Zaskakująca siła przebicia Żyły. Jurorka Pavlović wyleci z TzG?

Zaskakująca siła przebicia Żyły. Jurorka Pavlović wyleci z TzG? Źródło: YouTube/Telemagazyn

"Taniec z gwiazdami" cieszy się od lat ogromnym zainteresowaniem widzów. Najnowsza edycja programu także wzbudza spore emocje, głównie przez występy Justyny Żyły, która już w pierwszym odcinku została stanowczo skrytykowana przez jurorów. Wielu widzów twierdzi obecnie, że potraktowano ją zbyt ostro, a skład gremium być może powinien zostać zmieniony.

"Taniec z gwiazdami" już w pierwszym odcinku sprowokował ogromne kontrowersje. Po pierwszym występie Justyny Żyły oraz Tomasza Barańskiego na parkiecie show, na parę spadła ogromna krytyka.

Taniec z gwiazdami powoduje gigantyczne emocje

Andrzej Grabowski w czasie komentowania tańca blogerki kulinarnej wygłosił napisany przez siebie wierszyk, który szybko skojarzył się licznym widzom z jej stanem cywilnym. Iwona Pavlović była jednak jeszcze bardziej bezlitosna.

Ekspertka stwierdziła bowiem, że po występie cofa swe słowa na temat wysokiego poziomu nowej edycji show, a ruchów Żyły na parkiecie nie da się nawet nazwać tańcem. Poza tym kilkukrotnie odwołała się do zawiłości życia prywatnego uczestniczki. Użyła między innymi kontrowersyjnej metafory, że "nie zakończyła swego skoku telemarkiem", nawiązując do dyscypliny sportowej uprawianej przez byłego męża blogerki.

Wielu widzów szybko zaczęło krytykować jurorów za to, że posunęli się w swych ocenach zbyt daleko. Sama Justyna Żyła jeszcze na parkiecie wyglądała, jakby miała się rozpłakać. Tomasz Barański starał się za to przerwać jurorom, czego nie udało mu się zrobić.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ I FILMEM:

Iwona Pavlović straci miejsce w jury "Tańca z gwiazdami"?

Ostatecznie w sieci zaczęło pojawiać się coraz więcej opinii, według których produkcja "Tańca z gwiazdami" powinna zdecydować się na zmiany w gremium jurorskim programu. Szczególnie ostro fani show wypowiadają się na temat postawy Iwony Pavlović.

- Organizatorzy powinni pomyśleć o zmianie jurorki. Czarnej Mambie odbiło. Jeszcze jak była P. Beata, trochę się powstrzymywała, bo P. Beata jest damą, ale teraz chamstwo i prostactwo - stwierdziła jedna z internautek, przypominając okres, kiedy w jury zasiadała Beata Tyszkiewicz.

- P. Pavlović jest stara i nabotoksowana, a Justyna jest młoda i ładna, dlatego p. Pavlović zżera zazdrość, stąd też taka złośnica w stosunku do Justyny. Popek tez nie umiał tańczyć, a wychwalała go ponad wszystko. Ot i taka to różnica - dodał kolejny widz w sekcji komentarzy na Facebooku w bardzo ostry już sposób.

- Juror musi być krytyczny, ale w żadnej mierze nie może być złośliwy. A ona jest i czas ten Pani podziękować, bo nie jest obiektywna, ale zachowuje się jak zołza - napisał inny internauta.

- Kiedyś była inna... Surowa ale sprawiedliwa... W tej edycji to nie ta sama Pavlović... Zieje jadem i nienawiścią, to nie ma nic wspólnego z fachową oceną! Wygląda to tak, jakby za swoje niepowodzenia osobiste chciała zemścić się na innych i podnieść swoje ego - dodał kolejny.

ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:

  1. DRAMATYCZNE słowa męża Kory o jej ostatnich dniach życia: „Ona już właściwie nie mówiła”
  2. Katarzyna Dowbor zrobiła coś niezwykłego! Fani pospadali z krzeseł widząc TE zdjęcia
  3. Przy Wiśniewskim zrozumiała, że jest lesbijką?! Szokujące słowa piosenkarza
  4. Do sieci trafiło zdjęcie Julii Wieniawy w bikini. Oczy wychodzą z orbit!
  5. Ślubna tragedia. Nie żyje panna młoda, nagle zaczęła wymiotować krwią
  6. Wiśniewski ma już inną, DUŻO MŁODSZĄ?! Mamy ich zdjęcie, szybko je USUNĘLI

Źródło: Facebook

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News