Internauci: Taniec z gwiazdami jest ustawiony, oto dowody

Internauci: Taniec z gwiazdami jest ustawiony, oto dowody Źródło: screenshot/Polsat

Taniec z gwiazdami budzi wyjątkowe emocje. Najnowsza edycja zdecydowanie wyróżnia się na tle pozostałych. To, co dzieje się w show, jest bardzo dziwne. Internauci byli pełni podejrzeń, ale teraz nie mają wątpliwości - ich zdaniem program jest ustawiony.

Taniec z gwiazdami jest jednym z największych hitów Polsatu. W każdy piątek tysiące widzów zasiada przed telewizorami, aby zobaczyć najnowsze zmagania celebrytów, a potem wesprzeć swojego faworyta. Jednak czy faktycznie ich głos ma wpływ na dalszy udział gwiazd w programie? W końcu internauci znaleźli odpowiedź.

Prawda wyszła na jaw: Taniec z gwiazdami jest ustawiony

Najnowsza edycja popularnego show od początku wzbudzała silne emocje wśród wiernych telewidzów. Zaczęło się od dosyć oryginalnej listy uczestników, na której znalazł się youtuber, żona piosenkarza, blogerka kulinarna i była partnerka skoczka narciarskiego czy aktor z serialu "Policjantki i policjanci". 

Najdziwniejsze jest jednak to, co dzieje się w programie. Wiele osób miało poważne wątpliwości co do uczciwości głosowania, jednak wczorajszy odcinek upewnił fanów w przekonaniu, że coś nie gra. Według nich niemożliwe jest, aby uczestniczka, która wyraźnie odstaje od reszty tancerzy-amatorów i kolejny raz dostaje najniższe noty za swój występ, dalej była w programie. Chodzi o Justynę Żyłę, która wyraźnie nie radzi sobie nawet z najprostszymi krokami. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Fani uważali, że więcej szans dla blogerki już nie będzie i tym razem odpadnie. Taniec z gwiazdami jednak zaskoczył widzów, a show opuścił Sebastian Stankiewicz, który wykonał swój układ o wiele lepiej, niż Żyła. Ta decyzja utwierdziła wszystkich obserwatorów hitu Polsatu w przekonaniu, że wszystko jest z góry ustalone i ma za zadanie przyciągnąć nowych telewidzów.

Internauci nie mają wątpliwości. Mają pewność, że przebieg show jest zaplanowany

Użytkownicy mediów społecznościowych są przekonani, że tym razem Justyna Żyła powinna odpaść z programu. Mają już dość nieudolnych występów byłej żony skoczka narciarskiego, a mimo to kobieta nadal jest uczestniczką Tańca z gwiazdami. 

- Osoba, która wkładała w taniec oraz treningi całego siebie odpada, a taka Justynka przechodzi bez problemu. Żenada - napisała internautka.

- Wszystko ustawione i zrobione pod publikę. Żyła budzi kontrowersje, to ja zostawiają, a świetnych odrzucają - dodaje kolejna.

- To największy przekręt w historii - pisze inna.

- Taniec z gwiazdami to ściema. Nie wysyłajcie smsów, szkoda waszego czasu - stwierdza następna.

ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:

  1. Anna Mucha prowadziła Festiwal w Gdyni. Wyrzucono ją przez skandaliczne zachowanie?
  2. Zofia Marcinkowska mogła stać się legendą kina. W wieku 22 lat zabiła siebie i partnera
  3. 5-miesięczny syn umierał na ich oczach. Okropna tragedia
  4. Niewyobrażalna awantura w Big Brotherze. Polały się łzy
  5. Uwielbiany uczestnik "Tańca z gwiazdami" upokorzony jak nikt nigdy. Dramat
  6. Nie żyje ważna postać. Każdy z nas zawdzięcza mu bardzo wiele

Źródło: Plotek

Następny artykuł