Zaskakujące słowa Iwony Pavlović. "Żal mi, że odpadła, robiła duże postępy"

Zaskakujące słowa Iwony Pavlović. "Żal mi, że odpadła, robiła duże postępy" Źródło: youtube.com/Plejada

Taniec z gwiazdami to program, który w tym roku był zdecydowanie nagłośniejszą telewizyjną produkcją. Nierzadko spowodowane było to ostrą wymianą zdań pomiędzy Justyną Żyłą a Iwoną Pavlović. Celebrytka odpadła jednak w piątym programie, co spowodowane było uzyskaniem zbyt małej ilości głosów. Nieoczekiwanie w ostatnim odcinku odpadła także Agnieszka Radwańska, która przez Pavlović traktowana była jako faworytka.

Taniec z gwiazdami powoli dobiega końca. W programie zostało tylko kilka par, na które głosowało setki tysięcy widzów Polsatu. Niestety nie wysyłali swoich SMS-ów na Agnieszkę Radwańską, która odpadła w ostatnim odcinku, co zadziwiło nawet samą Iwonę Pavlović. Jurorka myślała, że była tenisistka w programie utrzyma się o wiele dłużej. Tak się jednak nie stało, co jak widać sprawiło Pvlović spory ból.

Jurorka programu Taniec z gwiazdami rozczarowana decyzją widzów

W ostatnim odcinku z programu odeszła Agnieszka Radwańska. To bardzo zdziwiło wszystkich widzów, którzy byli przekonani, że wygra ona program. Z każdym odcinkiem widać było jej wyraźny talent, a także coraz większe zaangażowanie gwiazdy, która ciężko pracowała starannie, przygotowując każdą choreografię. Kto wie, do czego by doszła, gdyby głosem widzów mogła pozostać jeszcze w programie.

Swojego żalu nie kryje także jedna z jurorek - Iwona Pavlović, która zdecydowanie pozytywnie oceniała występy Agnieszki Radwańskiej. Bardzo doceniła to, co osiągnęła podczas swojej obecności w programie.

 - Uważam, że robiła bardzo duże postępy, więc trochę mi żal, że odpadła, ale co zrobić... takie życie - powiedziała ze smutkiem Iwona Pavlović w rozmowie z portalem przeAmbitni.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Według niej Radwańska miała naprawdę duże szanse, aby wygrać program i pokazać, na co ją stać, jeśli chodzi o taniec. Agnieszka mogłaby jeszcze sporo namieszać, ale decyzją widzów musiała opuścić program zdecydowanie przedwcześnie. W ostatnim odcinku według jurorki odpaść powinien ktoś inny - zdecydowanie gorszy.

 - W mojej ocenie Agnieszka nie była najsłabszym ogniwem dzisiaj - stwierdziła odpowiadając na pytanie zadane przez reportera portalu przeAmbitni.

W programie jednak dla widzów od umiejętności tanecznych o wiele bardziej liczą się kontrowersje, a także to, aby celebryci dostarczali im dobre show.

 - To dlatego Justyna Żyła tak długo była w programie - bo program dostarczał emocji. A taka Radwańska? Może i byłą dobra, ale za to nudna - stwierdza użytkownik portalu, który świetnie podsumowuje powyższy temat.

  1. Michał Szpak pokazał młodszą siostrę. Ewa Szpak jest oszałamiająco piękna
  2. Uwielbiany aktor „M jak Miłość” zmarł na raka trzustki. Do końca nie tracił nadziei
  3. Wielu nie miało o tym pojęcia. Żona Pawła Domagały to gwiazda hitowego serialu TVN
  4. Wieniawa miała zbyt krótką sukienkę i będzie tego żałować. Jej kobiecość zobaczyli wszyscy (Nagranie)
  5. Anna Mucha wstawiła pikantne zdjęcie z lodem. Panom podniesie się ciśnienie
  6. Marta z "Na wspólnej" pokazała wszystkie swoje wdzięki. Zdjęcia zapierają dech w piersi

Źródło: Pudelek.tv

Następny artykuł