Taniec z gwiazdami Iwona Pavlović.
youtube.com/Plejada
Mateusz Nieścierowicz - 14 Kwietnia 2019

Zaskakujące słowa Iwony Pavlović. "Żal mi, że odpadła, robiła duże postępy"

Taniec z gwiazdami to program, który w tym roku był zdecydowanie nagłośniejszą telewizyjną produkcją. Nierzadko spowodowane było to ostrą wymianą zdań pomiędzy Justyną Żyłą a Iwoną Pavlović. Celebrytka odpadła jednak w piątym programie, co spowodowane było uzyskaniem zbyt małej ilości głosów. Nieoczekiwanie w ostatnim odcinku odpadła także Agnieszka Radwańska, która przez Pavlović traktowana była jako faworytka.

Taniec z gwiazdami powoli dobiega końca. W programie zostało tylko kilka par, na które głosowało setki tysięcy widzów Polsatu. Niestety nie wysyłali swoich SMS-ów na Agnieszkę Radwańską, która odpadła w ostatnim odcinku, co zadziwiło nawet samą Iwonę Pavlović. Jurorka myślała, że była tenisistka w programie utrzyma się o wiele dłużej. Tak się jednak nie stało, co jak widać sprawiło Pvlović spory ból.

Justyna Żyła wtulona w TomaszaCzy oni są parą?! Justyna Żyła wczoraj wtulała się w Tomasza Barańskiego (Zdjęcie)Czytaj dalej

Jurorka programu Taniec z gwiazdami rozczarowana decyzją widzów

W ostatnim odcinku z programu odeszła Agnieszka Radwańska. To bardzo zdziwiło wszystkich widzów, którzy byli przekonani, że wygra ona program. Z każdym odcinkiem widać było jej wyraźny talent, a także coraz większe zaangażowanie gwiazdy, która ciężko pracowała starannie, przygotowując każdą choreografię. Kto wie, do czego by doszła, gdyby głosem widzów mogła pozostać jeszcze w programie.

Swojego żalu nie kryje także jedna z jurorek - Iwona Pavlović, która zdecydowanie pozytywnie oceniała występy Agnieszki Radwańskiej. Bardzo doceniła to, co osiągnęła podczas swojej obecności w programie.

- Uważam, że robiła bardzo duże postępy, więc trochę mi żal, że odpadła, ale co zrobić... takie życie - powiedziała ze smutkiem Iwona Pavlović w rozmowie z portalem przeAmbitni.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

paznokcie hybrydowePaznokcie hybrydowe a żelowe. Kolosalne różnice są zaskakująceCzytaj dalej

Według niej Radwańska miała naprawdę duże szanse, aby wygrać program i pokazać, na co ją stać, jeśli chodzi o taniec. Agnieszka mogłaby jeszcze sporo namieszać, ale decyzją widzów musiała opuścić program zdecydowanie przedwcześnie. W ostatnim odcinku według jurorki odpaść powinien ktoś inny - zdecydowanie gorszy.

- W mojej ocenie Agnieszka nie była najsłabszym ogniwem dzisiaj - stwierdziła odpowiadając na pytanie zadane przez reportera portalu przeAmbitni.

W programie jednak dla widzów od umiejętności tanecznych o wiele bardziej liczą się kontrowersje, a także to, aby celebryci dostarczali im dobre show.

- To dlatego Justyna Żyła tak długo była w programie - bo program dostarczał emocji. A taka Radwańska? Może i byłą dobra, ale za to nudna - stwierdza użytkownik portalu, który świetnie podsumowuje powyższy temat.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Michał Szpak pokazał młodszą siostrę. Ewa Szpak jest oszałamiająco piękna
  2. Uwielbiany aktor „M jak Miłość” zmarł na raka trzustki. Do końca nie tracił nadziei
  3. Wielu nie miało o tym pojęcia. Żona Pawła Domagały to gwiazda hitowego serialu TVN
  4. Wieniawa miała zbyt krótką sukienkę i będzie tego żałować. Jej kobiecość zobaczyli wszyscy (Nagranie)
  5. Anna Mucha wstawiła pikantne zdjęcie z lodem. Panom podniesie się ciśnienie
  6. Marta z "Na wspólnej" pokazała wszystkie swoje wdzięki. Zdjęcia zapierają dech w piersi

kuba wojewódzkiCo wyprawiał Kuba Wojewódzki? Wstrząsające faktyCzytaj dalej

Źródło: Pudelek.tv

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News