Tyle NAPRAWDĘ Żyła zarobiła na "Tańcu z gwiazdami". Odebrało nam mowę

Tyle NAPRAWDĘ Żyła zarobiła na "Tańcu z gwiazdami". Odebrało nam mowę Źródło: Fot. screen shot z youtube.com/Polsat

"Taniec z Gwiazdami" to show, które przyniosło Justynie ogromny rozgłos. Choć odpadła z niego już jakiś czas temu, teraz na jaw wyszło, ile na tym programie udało jej się zarobić. Kwota zwala z nóg.

"Taniec z Gwiazdami" w tej edycji po prostu rozbił bank. Uczestnictwo Justyny Żyły w programie było strzałem w dziesiątkę, którego z pewnością nie żałuje telewizja Polsat.

Dotychczas to, ile zarobiła w programie celebrytka, było tajemnicą. Na światło dzienne w końcu jednak wyszły konkretne kwoty, które gwiazda wynegocjowała ze swoją menagerką. Sumy są gigantyczne i z pewnością wielu fanów wprawią w osłupienie.

Taniec z Gwiazdami bez Żyły nie miałby takiej oglądalności. Wiemy ile zarabiała w programie popularna celebrytka

Justyna Żyła otrzymując propozycję do programu "Taniec z gwiazdami" pierwotnie zgodziła się ponoć na o wiele niższą kwotę, niż w rzeczywistości mogła otrzymać. Spowodowane to było nieznajomością branży, w której znalazła się przecież zupełnie przypadkiem.

Nagle, dzięki swojemu rozwodowi z Piotrem Żyłą, jej popularność z dnia na dzień wzrosła. Otrzymała nawet swój własny program "Pierzemy brudy do czysta" na Active Family. Nic dziwnego, że mogła być lekko zdezorientowana i trochę potrwało, zanim zaczęła orientować się w kontekście wymagań, jakie może stawiać swoim pracodawcom.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

 - (...) Po tygodniu poprosiła o ponowne spotkanie, mając już reprezentantkę. To ona wynegocjowała dla niej aż 12,5 tys. złotych za odcinek. Dodatkowo najlepszy apartament na czas pobytu w Warszawie oraz luksusowy catering - zdradził "Pomponikowi" jeden z informatorów tabloidu.

Nie trudno więc obliczyć, że podczas pięciu odcinków celebrytka zarobiła około 62,5 tys. złotych. Pech chciał, że na tyle tylko pozwolili jej widzowie, którzy w pewnym momencie przestali po prostu na nią głosować. Ostatecznie wiązało się to z zakończeniem przygody w telewizji Polsat oraz wstrzymaniem gigantycznych przelewów na konto. 

Na szczęście Justyna Żyła po odejściu z show ma z czego się utrzymywać. Obecnie zajmuje się prowadzeniem wspomnianego wcześniej programu, a poza tym otrzymała po rozwodzie od męża dom w Wiśle warty milion złotych. Z pewnością więc nie musi liczyć każdego grosza.

ZOBACZ TAKŻE

  1. Torebki Michael Kors w Lidlu! Już niedługo Polki będą mogły je kupić w supercenach
  2. Życie Elżbiety Czyżewskiej było jak baśniowa opowieść. Niestety bez happy endu
  3. Stan syna Dominiki Tajner jest ciężki. Postawa Michała Wiśniewskiego rozrywa serca
  4. Przełom w śledztwie zaginionej Madeleine McCann? Matka otrzymała zaskakujące wiadomości
  5. Gwiazda "Na Wspólnej" pochwaliła się ciążowym brzuchem. Gratulacje złożył sam Michał Piróg
  6. Tak wygląda grób Babki z "Kiepskich" lata po śmierci artystki. Wzruszające

Źródło: Najwyższy Czas!

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News