Gwiazdor „Tańca z Gwiazdami” zostawił żonę z dzieckiem. Porażające doniesienia, jak on tak mógł?!

Gwiazdor „Tańca z Gwiazdami” zostawił żonę z dzieckiem. Porażające doniesienia, jak on tak mógł?! Źródło: youtube/polsat/

To "Taniec z Gwiazdami" był wszystkiego początkiem. Ich historia ujęła chyba każdego, o czym niejednokrotnie mogliśmy się przekonać. Teraz wszyscy są wprost wstrząśnięci, bowiem tancerz zostawił ukochaną i ich dziecko.

"Taniec z gwiazdami" zaowocował wszystko. To właśnie tam rozpoczęła się ich miłosna historia, którą zachwycali wszystkich. Wielokrotnie mogliśmy widzieć ich razem, co tylko utwierdzało wszystkich w przekonaniu, że ta dwójka jest dla siebie stworzona. Najwyraźniej czas prysł. Pojawiły się informacje, że mężczyzna opuścił kobietę oraz dziecko. Internauci nie mogą pozbierać się po takich doniesieniach .  

Ich miłość rozkwitła w programie "Taniec z gwiazdami" 

Już kilka lat temu, w jednej z edycji tanecznego show, udział wzięła modelka Francys Barraza-Sudnicka. To właśnie tam poznała Łukasza Czarneckiego, z którym od razu złapała wspólny język. Z każdym dniem ich relacja stawała się coraz bardziej poważna aż w końcu przerodziła się w miłość. Przez długi czas uchodzili oni za najlepiej dobraną parę show-biznesu, co jeszcze bardziej podsycało uczucie, które nieustannie od nich było. 

Wielokrotnie pojawiali się wspólnie na oficjalnych wyjściach, czy w programach śniadaniowych. Mimo, że Łukasz jest od modelki o 6 lat młodszy ich związek stał się naprawdę poważny, czego owocem była córka, która przyszła na świat w 2011 roku.  

Tancerz opuścił rodzinę 

Przez wiele lat ciężko było znaleźć powód, który miałby zaprzeczyć ich sielance. Dlatego też internauci są niezwykle zszokowani tym, że Łukasz opuścił Francys, a także ich dziecko. Ponoć szczęście w ich życiu dobiegło końca i mężczyzna wyprowadził się z domu.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 


Na chwilę obecną żadne z nich nie odniosło się do doniesień, dlatego też nie potwierdzili ich, ani jednoznacznie nie zaprzeczyli. Internauci jednak nie są w stanie ukryć swojego zawodu w związku z tym. Co więcej, są niezwykle oburzeni, że Czarnecki opuścił własne dziecko.  

- Szkoda że nie myślą o dzieciach - czytamy. 

- Każdemu, kto zostawi swoje dziecko, lepiej by było, gdyby się nie narodził na świecie. Możesz się schować, ale nie przed PANEM, który na pewno każdego takiego doceni - stwierdza internauta. 

instagram/lucas_czarnecki/

instagram/lucas_czarnecki/

  1. Cała prawda o dzieciach Bronisława Komorowskiego! Nigdy nie zgadniecie, czym zajmują się dzieci byłego prezydenta. Zdębiejecie z wrażenia!
  2. Ujawniono intymne nagranie z Anną Muchą. Fani są zszokowani. Mężowie nie powinni TEGO oglądać pod żadnym pozorem!
  3. Poprosili Edytę Górniak, by jeszcze raz zaśpiewała hymn Polski. Jej reakcja zwala z nóg
  4. PKO BP zwraca klientom ogromne pieniądze. Wiadomo, komu się należą
  5. Przestaną wypłacać 500 plus na dzieci. Wiadomo już, którzy Polacy stracą świadczenie
  6. W nocy fala uderzy z całą mocą. Alerty służb dla północy Polski, mieszkańcy zaniepokojeni

Źródło: wp

Następny artykuł
0 Skomentuj

Który Mikołaj Krawczyk cię urzekł?

Komentarze 0

Ocena artykułu