„Taniec z gwiazdami” dał mu nieznaną wcześniej rozpoznawalność. Roztańczył Polskę wzbudzając uwielbienie zwłaszcza kobiecej części publiczności. W wywiadzie dla Plejada.pl gwiazdor tanecznego show rozważa całkowite porzucenie udziału w show. Ma w zanadrzu zupełnie inne perspektywy.

„Taniec z gwiazdami Dancing with the Stars” kontynuuje wielosezonową rozrywkę znaną już od ponad dekady jako jeden z flagowych projektów stacji TVN. To właśnie tam, obok tańczących gwiazd z polskiej sceny muzycznej czy aktorskiej, wybijali się na popularność sami tancerze.

Wygrywał „Taniec z Gwiazdami”, ale przerwał występy. Czy tancerz wróci?

Jednym z nich był Stefano Terrazzino. Włoch tańczył m. in. z Kasią Tusk, Justyną Steczkowską, czy Agatą Kuleszą. Z 2006 roku w parze z Kingą Rusin wygrał swój debiutancki program! Później utrzymał renomę partnera, który jest znakomitym prowadzącym. Jego partnerki taneczne zwykle docierały wysoko w popularnym show. Po przeniesieniu formatu do Polsatu Terrazzino kontynuował sukcesy. To z nim program wygrywały Aneta Zając i Agnieszka Sienkiewicz.

Tym większe było zaskoczenie widzów i fanów „TzG”, gdy w styczniu tego roku Terazzinno oświadczył na Facebooku, że przerywa swoje uczestnictwo w programie. Z ust Włocha nie padły deklaracje, że to definitywny koniec z tańcem.

Dzisiejsze motywacje Stefano Terrazzino

Dziś opowiedział raz jeszcze o swoich obecnych motywacjach. W rozmowie z dziennikarzem Plejada.pl wspomniał, że planuje rozwój w nowym kierunku. Zupełnie innym niż taniec. Tymczasem na wiosnę Polsat już szykuje się do 9 edycji „TzG„.
DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Na ICH podpisach można nieźle zarobić!

– To dla mnie trudny temat, niełatwo mi podjąć decyzję – powiedział.

To oznacza, że popularny i sympatyczny tancerz wciąż się waha. Myślami jest jednak przy innej aktywności.

– Z jednej strony moje serce jest związane z tym programem, robiłem go przez 12 lat i doprowadziłem wiele dziewczyn do finału. Z drugiej strony chciałbym iść do przodu, nie cofać się. Nie chciałbym kurczowo trzymać się tego programu – powiedział dla Plejada.pl Stefano Terrazzino.

Ostateczną decyzję ma podjąć do końca roku.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Łzy, rozpacz, smutek. Bez niego Taniec z Gwiazdami nigdy nie będzie taki sam. Wspomnijmy go
  2. Taniec z Gwiazdami przewiduje prawdziwą rewolucję! Parkiet zawojuje jednopłciowa para
  3. Znaki zodiaku, które mają największy problem z ODCHUDZANIEM. Co powinny zrobić?
  4. Zamykają je żywcem w „grobach”. Potem wszyscy je ze smakiem jemy
  5. Wygrała Taniec z Gwiazdami, kibicowała jej cała Polska. Jest nieuleczalnie chora

TVN dał im 5 minut sławy. Jedni je wykorzystali, pozostali odeszli w zapomnienie

Zobacz również