Widzowie się tego nie spodziewali. To już oficjalne: wielka gwiazda powraca do jury "TzG"

Widzowie się tego nie spodziewali. To już oficjalne: wielka gwiazda powraca do jury "TzG" Źródło: youtube.com/iplatv

Taniec z Gwiazdami zadziwi swoich fanów. Do kultowej produkcji telewizji Polsat wróci dawno niewidziana gwiazda. Tak niesamowitej niespodzianki widzowie nie mogli się spodziewać.

Taniec z Gwiazdami w tej edycji był wyjątkowo emocjonalny. Występy Justyny Żyły czy Dominiki Tajner już na zawsze zapisały się w historii programu. Jak się okazuje, finał tegorocznych, tanecznych zmagań celebrytów będzie miał jedną niespodziankę, której widzowie nie mogli się spodziewać. Uwielbiana gwiazda programu powróci do show i na nowo zasiądzie w loży jurorskiej programu. Fani telewizji Polsat są zachwyceni i już teraz nie mogą się doczekać finałowego odcinka show.

Taniec z Gwiazdami zaskakuje. Gwiazda wróci na finał

Osobą, która na nowo zasiądzie w loży jurorskiej jest Michał Malitowski. Wielbiony przez widzów Polsatu tancerz wykurował się właśnie z kontuzji, która wykluczyła go z tegorocznego udziału w uwielbianej produkcji. Juror przyznał, że jego uraz zdążył się zagoić, a rehabilitacja, przez którą przeszedł, odbyła się wyjątkowo sprawnie.

- Tuż przed konferencją ramówkową Polsatu, a więc kilka dni przed pierwszym odcinkiem „Tańca z Gwiazdami”, dopadła mnie kontuzja pleców. To nawet dobre określenie, że właśnie dopadła. Bo zawsze miałem problemy z plecami, a kontuzje nie są niczym nadzwyczajnym w życiu tancerza i sportowca. Prędzej czy później należało się tego spodziewać. Ale ja się nie spodziewałem. Miałem kompletnie zorganizowane życie, wszystko poukładane, dopięte na ostatni guzik. Kontrakty podpisane na dzień po dniu. Bilety na samolot wykupione z wyprzedzeniem. No i jestem tatą, moja córka ma trzy latka, do tego trzeba być zdrowym i silnym. A tu jeden element burzy to wszystko w jednej chwili - opowiada Malitowski.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Finał pełen niespodzianek

O ile udział Malitowskiego w finałowym odcinku jest sam w sobie wielką niespodzianką, to sam juror przyznaje, że w programie może pojawić się o wiele więcej nieprzewidywalnych dla widzów akcentów.

- Wszystkich niespodzianek nie będę zdradzał, Ale bardzo cieszę się na to spotkanie. Stęskniłem się za programem, jego atmosferą i uczestnikami, których nawet nie zdążyłem poznać. Ale chociaż przez chwilę zobaczę ich wszystkich w finale - powiedział tancerz.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Marek Perepeczko w młodości miał ciało kulturysty! Ależ on był przystojny! Zbieramy szczęki z podłogi
  2. MAKABRYCZNE wyznanie Beaty Tyszkiewicz! Jest chora? "Chcę dobrze wyglądać w trumnie"
  3. Bardzo smutne. Stan Borys po udarze opowiedział o swoim stanie zdrowia
  4. Zapadły najważniejsze zmiany w 500 plus. Fatalna informacja dla rodziców niepełnosprawnych dzieci
  5. Wspaniała wiadomość dla emerytów. Ponad 70 milionów złotych na program "Senior plus"
  6. TVN: Tragiczna wiadomość z rana, nie żyje nastolatek

źródło: Super Express

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News