Gwiazda TzG odejdzie z programu?! Nie może chodzić

Gwiazda TzG odejdzie z programu?! Nie może chodzić Źródło: fot. instagram.com/littlemooonster96

Prawdziwy dramat dotknął młodziutką gwiazdę programu "Taniec z Gwiazdami". Znajduje się na skraju i nie wiadomo, czy zobaczymy ją w najbliższym odcinku popularnego show Polsatu. Celebrytka dosłownie nie może chodzić.

W ostatni piątek wyemitowano trzeci już odcinek popularnego show Polsatu "Taniec z Gwiazdami". Wśród wielu gwiazd błyszczał między innymi kontrowersyjny Popek. Wszystko dała z siebie także młodziutka influencerka Angelika Mucha znana jako Littlemooonster96 tańcząca w parze z Rafałem Maserakiem. Dla tej pary mógł to być jednak już ostatni odcinek.

"Taniec z Gwiazdami": dramat gwiazdy

Littlemooonster96 już w piątek podczas emitowanego na żywo odcinka programu miała poważne problemy ze stanięciem na obu nogach. W pewnym momencie była w tak tragicznej sytuacji, że do końca programu Rafał Maserak musiał nosić ją na rękach. Już w sobotę dziewczyna prowadziła na Instagramie relację live, podczas której ujawniła pełny obraz dramatycznej sytuacji. Jak się okazało, jeszcze przed programem pojawiły się poważne problemy z kolanami. Bardzo mało brakowało, żebyśmy w piątek w ogóle nie zobaczyli Muchy i Maseraka. - Nigdy nie sądziłam, że ból kolan może być tak straszny. Masakra, spotkało mnie coś tak przykrego - wyznała gwiazda.

Czy Littlemooonster96 wystąpi w następnym odcinku?

20-latka twardo zacisnęła zęby i wyszła na parkiet, na którym pokazała możliwie najwięcej swoich talentów tanecznych. Chociaż ponownie została skrytykowana przez Iwonę Pavlović (tancerka dała parze tylko 3 punkty), to przeszła do następnego odcinka. Wcale nie jest pewne jednak, czy w nim wystąpi. Teraz zrobiła sobie dzień przerwy od treningów. Otwarcie przyznaje, że stan się pogarsza, były problemy z chodzeniem, teraz nie może nawet wstać z łóżka. Ma jednak nadzieję, że to minie i będzie już niebawem mogła wrócić na parkiet. Celebrytka chce wystąpić w 4. odcinku programu "Taniec z Gwiazdami". Planuje już nawet piosenkę, do której ma zatańczyć. Nie zdradziła na razie, co to ma być za utwór, obiecuje jednak, że wszystkim się spodoba. WARTO PRZECZYTAĆ:
  1. NIEMOŻLIWE! Popek oczarował wszystkich, najpiękniejszy taniec programu!
  2. Polsat poniżył Tadlę w "Tańcu z Gwiazdami", OBRZYDLIWE pytanie. Rozpłakała się
  3. Kret usiadł obok Tadli NA ŻYWO. Miny bezcenne
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News