Gimper w ogniu krytyki. Nieuczciwie wywalczył awans do finału Tańca z gwiazdami?

Gimper w ogniu krytyki. Nieuczciwie wywalczył awans do finału Tańca z gwiazdami? Źródło: instagram/tanieczgwiazdami/

"Taniec z gwiazdami" wywołał wielkie emocje wśród swoich fanów. Po ostatnim odcinku w sieci wybuchła prawdziwa afera, a telewidzowie nie zamierzali kryć swojego oburzenia. Co więcej, niektórzy z nich nie pozostawili suchej nitki na Gimperze.

"Taniec z gwiazdami", a dokładniej półfinałowy odcinek programu, spowodował, że wybuchła prawdziwa, internetowa burza. Fani tanecznego show coraz liczniej komentowali ostatnie eliminacje, które były dla nich wielkim zaskoczeniem. Zbulwersowani telewidzowie zaczęli zamieszczać swoje negatywne opinie, często wypowiadając się na temat jednego z uczestników. Wielu nie przebierało w słowach.

Wielkie emocje po półfinałowym odcinku 

W miniony piątek został wyemitowany przedostatni, półfinałowy odcinek tanecznego show. Ku zaskoczeniu wszystkich, z programem pożegnali się Rafał i Tamara, a to Gimper i Natalia dzięki głosom widzów dostali się do finałowego odcinka, gdzie zawalczą o główną nagrodę.

Po ogłoszeniu werdyktu wszyscy byli w dużym szoku, ponieważ to właśnie para, która odpadła z programu, od samego początku zbierała najwyższe noty i cieszyła się ogromnym uznaniem. Gimper i jego partnerka natomiast mieli wiele wzlotów i przede wszystkim upadków. W sieci aż zawrzało, gdy oburzeni telewidzowie zaczęli na każdym możliwym portalu społecznościowym wyrażać swoje opinie.  

Ostatni odcinek programu "Taniec z gwiazdami" wywołał skandal. Wszyscy krytykują Gimpera 

Po szokującym odcinku wszyscy zaczęli pocieszać Tamarę, jednocześnie ostro oceniając Gimpera. Oburzeni widzowie zaczęli krytykować jego umiejętności taneczne, które już od pierwszego odcinka nie prezentowały się najlepiej. Wiele osób nie pozostawia na nim suchej nitki i w bardzo bezpośredni sposób wyraża swoją opinię na jego temat. Niestety nie jest ona szczególnie przyjemna.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

 

Gimper oszukiwał?

Wielu z oburzonych widzów zarzuca mu również nieuczciwe zdobywanie głosów. Ich zdaniem Youtuber wykorzystał swoje zasięgi w Internecie, a przede wszystkim swoich fanów, którym zaoferował coś w zamian za głosy. Gimper ponoć opublikował uprzednio w sieci nagranie, gdzie wyznał, że ten, kto odda na niego głos, otrzyma wstęp do jego grupy "Hajsownicy Gimpera", gdzie więź pomiędzy nim a obserwatorami jest znacznie bliższa.  

- Jeżeli zagłosujecie na nas w trakcie odcinka i wyślecie screen potwierdzenia na maila, to możecie otrzymać "unbana" na "Hajsownikach". Jest to jednorazowa okazja, tak więc gorąco was do tego zachęcał - miał mówić Gimper. 

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Szokujący sekret Violetty Villas. Gdy nikt nie patrzył klęczała na GWOŹDZIACH. To, co jeszcze robiła zjeży wam włosy na głowie
  2. Tak szczera Anna Jantar nigdy nie była! Tuż przed śmiercią wyznała bolesną prawdę o swojej córce, Natalii. Jej słowa zmrożą wam krew w żyłach
  3. Jackowski odleciał w najnowszej wizji? Jasnowidz zapowiedział tragedię, ma wybuchnąć wojna
  4. Tragiczny wypadek autokaru z weselnikami. Nie żyje mnóstwo osób, katastrofa na drodze
  5. Wstrząsająca afera w polskiej miejscowości. Ksiądz wyciąga od parafian astronomiczne sumy, ludzie się zbuntowali
  6. Stare zdjęcie księżnej Diany wielką sensacją. Dopiero teraz zauważyli na nim szczegół, który wszyscy przeoczyli

Źródło: FAKT

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News