Była gwiazda
Sara Osiecka - 12 Lutego 2019

Była gwiazda "Tańca z Gwiazdami" z parterem NA ODWYKU! Jest uzależniona

"Taniec z Gwiazdami" to popularne show, w którym celebryci od lat chętnie biorą udział. W przypadku wielu z nich okazał się on metodą na rozwój kariery. Jak się okazało, jedna z byłych uczestniczek programu wylądowała na odwyku ze swoim partnerem. Musi walczyć ze swoim uzależnieniem.

"Taniec z Gwiazdami" miał być dla niej metodą powrotu do blasku fleszy. Niestety - nie przyniosło jej to takiej popularności, na jakiej jej zależało. Ostatnio do internetu wyciekły zdjęcia 45-letniej Ilony Felicjańskiej pijącej wino. Kobieta, która już swego czasu walczyła z uzależnieniem alkoholowym, próbowała się wytłumaczyć mówiąc, że chciała jedynie przekonać się, czy alkohol nadal jej smakuje. Szybko okazało się, że takich "prób" miało być znacznie więcej. Ponadto, internet obiegły zdjęcia narzeczonego byłej uczestniczki "Tańca z Gwiazdami", na których widać, jak całuje i przytula inną kobietę. Felicjańska jednak nie czekała, aż sytuacja się pogorszy. Razem ze swoim narzeczonym, Paulem Montaną, wyjechała na terapię do Sycylii. To już trzeci raz, gdy choroba alkoholowa wraca do celebrytki i trzeci raz, gdy idzie na terapię. Być może włoskie otoczenie pozytywnie wpłynie na parę. - Paul też odbędzie terapię. Jeszcze nigdy nie byliśmy tak blisko siebie i nie byliśmy pewni naszej miłości. Ale chcemy, żeby nasz związek był w pełni dojrzały i trzeźwy. Pragnę trzeźwego życia. Świadomego. Celnego, Dojrzałego. Alkohol nie jest mi do tego potrzebny - gwiazda wyznała w wywiadzie dla "Twojego Imperium".

 Alkohol prawie doprowadził do tragedii

Prawie 10 lat temu Ilona Felicjańska zaczęła mieć poważne wizerunkowe, gdy doprowadziła do zniszczenia trzech zaparkowanych samochodów podczas jazdy. Okazało się, że w chwili niefortunnego zdarzenia gwiazda miała we krwi 2,3 promila alkoholu, a picie tego dnia zacząć miała już w południe. Nietrzeźwa jechała na kolejne spotkanie, gdzie miała dalej spożywać napoje wyskokowe. W zdarzeniu na szczęście nikt nie odniósł obrażeń.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU PO GALERII I FILMIE
Świat według KiepskichBoczek z Kiepskich przeszedł prawdziwą gehennę. Jego życie całkiem się zmieniłoCzytaj dalej
Sprawa została skierowana do sądu, a Felicjańska dostała wyrok roku i trzech miesięcy pozbawienia wolności w zawieszeniu na trzy lata oraz utraciła prawo jazdy.

"Taniec z Gwiazdami" nie pomógł

Ilona Felicjańska w wywiadzie dla magazynu "Gala" wspominała o swoich niestrudzonych próbach dostania się do programu. Wypytywała ludzi, z kim powinna porozmawiać, pisała maile do Edwarda Miszczaka i płakała za każdym razem, gdy nie dostawała odpowiedzi. W końcu jednak udało się i wszyscy mogli oglądać występy celebrytki w jednej z edycji programu "Taniec z Gwiazdami". Nie wszystko szło tak jak powinno. Kochająca taniec kobieta zbierała niepochlebne recenzje, a internauci nadali jej niechlubny przydomek "największego drewna Tańca z Gwiazdami". Być może porażka, jaką okazał się udział w programie, była jednym z bodźców ponownego sięgnięcia po alkohol.ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:
  1. Gdzie mieszka Grażyna Torbicka? Gwiazda uciekła z Warszawy, by zamieszkać w takim miejscu?!
  2. Barbara Kurdej-Szatan na randce z tajemniczym mężczyzną. Zapłacił jej za spotkanie 42 tysiące!
  3. Fenomenalny występ 13 latki w Voice Kids! Druga Roksana Węgiel?
  4. Ile zarabia kasjer w Lidlu? Sieć dała właśnie duże podwyżki
  5. Legendarne słowa zmarłej gwiazdy Świata według Kiepskich. „Jak zostałem wieśniakiem”
  6. HGA Media – duży sukces firmy, szansa na karierę dla młodych
KiepscyKiepscy mieli gości! Gwiazdy totalnie zaskoczyły fanów serialuCzytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News