W finałowym odcinku "Tańca z gwiazdami" potrzebna będzie dodatkowa ochrona. Edyta Górniak wkroczy na scenę z mocnym uderzeniem

W finałowym odcinku "Tańca z gwiazdami" potrzebna będzie dodatkowa ochrona. Edyta Górniak wkroczy na scenę z mocnym uderzeniem Źródło: youtube.com/ Instytut Edukacji Pozytywnej

"Taniec z Gwiazdami" zapewni widzom niesamowitą niespodziankę. W trakcie finału kultowego widowiska telewizji Polsat wystąpi Edyta Górniak, której występ ma zwieńczyć tygodnie zmagań celebrytów i tancerzy. Jak się okazuje, do realizacji tego odcinka będzie potrzebna dodatkowa ochrona. Wszystko przez stylizację, w jakiej planuje pojawić się gwiazda polskiej estrady.

"Taniec z Gwiazdami" zakończy się już w ten piątek. Wyjątkowo emocjonujący sezon zmagań tanecznych, w trakcie którego nie brakowało wzruszeń, kontrowersji i zapadających w pamięć momentów, będzie miał piękny finał w postaci występu prawdziwej legendy polskiej muzyki, jaką jest Edyta Górniak. Będzie to wielkie wydarzenie nie tylko z powodów czysto artystycznych. Piosenkarka zamierza założyć strój, do którego telewizja Polsat będzie musiała wynająć dodatkową ochronę.

"Taniec z Gwiazdami" oczaruje widzów finałem

O tym, jak bardzo będzie to emocjonalny finał, nie trzeba nikogo przekonywać. Zmagania taneczne między sportsmenką Joanną Mazur, a Gimperem, za którym stoi duża część szczególnie młodszej publiczności, już teraz bardzo elektryzuje publikę, która wprost nie może doczekać się finału zmagań. Jakby tego było mało, do mediów trafiła wiadomość świadcząca o tym, że w końcowym odcinku produkcji wystąpi sama Edyta Górniak. Piosenkarka, zdając sobie sprawę z podniosłości chwili, założy piękną i bardzo drogocenną kolię z diamentów o wartości przekraczającej 250 tysięcy złotych.

- Oprócz tego, że przygotowała piosenkę, w której będzie mogła w pełni zaprezentować skalę swojego słynnego głosu, postanowiła włożyć nietuzinkową biżuterię. Pojawi się w diamentach: kolii oraz dodatkach wartych ćwierć miliona złotych - mówi źródło tabloidu Fakt.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Ochrona pomoże piosenkarce w bezpiecznym występie

Nie da się ukryć, że tak drogocenny przedmiot na szyi Górniak mógłby wzbudzić bardzo niezdrowe emocje wśród wszystkich, którzy chcieliby ograbić gwiazdę z drogocennego dodatku. Ze względu na dobro artystki, dostanie ona ochronę, która pozwoli na to, aby jej występ przebiegł całkowicie bezpiecznie i żeby ten wieczór był naprawdę jednym z najbardziej wyjątkowych w historii telewizji Polsat.

- Specjalnie wyszkolony profesjonalista zadba o to, by Edycie ani diamentom nic się nie stało - powiedziała osoba z produkcji show.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Gienek Loska nadal w śpiączce. Jego stan jest bardzo ciężki
  2. Maciej Kurzajewski w żałobie. Ojciec dziennikarza TVP nie żyje
  3. Po 9 latach prokuratura wskazała winnego katastrofy w Smoleńsku. Znamy nazwisko
  4. Strasznie przykre informacje Polsatu. Nie żyje, miał tylko 15 lat
  5. TVN: 44 polskie dzieci jechały na wakacje. Autobus spłonął
  6. Szokujący zwrot z rana. Kolejna kobieta oskarża Jarosława Bieniuka

Źródło: Jastrząb Post

Następny artykuł