Zdumiewająca wiadomość obiega polskie media. Kreacja Górniak w finale TzG kosztowała 300 tysięcy złotych (FOTO)

Zdumiewająca wiadomość obiega polskie media. Kreacja Górniak w finale TzG kosztowała 300 tysięcy złotych (FOTO) Źródło: YouTube - Polsat

Taniec z gwiazdami ostatecznie doczekał się wspaniałego zakończenia. W finale wystąpili nie tylko tancerze, ale również inni celebryci. Edyta Górniak pokazała się widzom w wyjątkowej sukni. Kosztowała ona aż 300 tysięcy złotych!

Taniec z Gwiazdami po wielu tygodniach zmagań celebrytów na parkiecie dobiegł końca. Wiemy już, że finałowe zwycięstwo wywalczyła Joanna Mazur, która zasłużyła na wiele głosów ze strony oglądających. Niewidoma lekkoatletka poczyniła ogromne postępy, w związku z czym jej triumf w ostatnim odcinku tanecznego show nie może być dla nikogo zaskakujący.

Na parkiecie pojawili się nie tylko uczestnicy finału, ale również wszystkie osoby, które brały udział w tej edycji popularnego show. Taniec z Gwiazdami kończył się między innymi występem Edyty Górniak, która wystąpiła tuż przed ogłoszeniem ostatecznego rozstrzygnięcia. Jej kreacja zrobiła niesamowite wrażenie na wszystkich obecnych w studiu Polsatu, ale również wśród widzów w internecie.

Taniec z gwiazdami dobiegł końca po niewiarygodnym finale

Finał zakończył się wielkim zwycięstwem Joanny Mazur. Niewidoma kobieta zdaniem jurorów prezentowała się znacznie lepiej od Gimpera, lecz wiele osób sądziło, że to popularny youtuber wygra finał, bowiem może liczyć na wielkie poparcie internautów. Tym razem jednak okazało się, że znacznie więcej osób zdecydowało się docenić taneczny talent Mazur i wielki trud, który włożyła w pracę nad kolejnymi występami.

Tuż po występach finałowej pary miała miejsce krótka część artystyczna, w trakcie której przed publicznością wystąpiła Edyta Górniak. Gwiazda po raz kolejny pokazała swój niesamowity wokal, śpiewając jeden z utworów autorstwa Whitney Houston. Publika zachwyciła się jeszcze jednym szczegółem.

Taniec z gwiazdami przyniósł efektowne występy celebrytów

Górniak zaprezentowała się w wyjątkowej kreacji projektu Kamili Brudzyńskiej. Uwagę zwróciła także jej biżuteria z brylantów, która kosztowała ponoć aż 300 tysięcy złotych. Piosenkarka zdecydowanie chciała pokazać się z dobrej strony i przypomnieć, że wciąż jest w doskonałej formie.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Finał Tańca z gwiazdami po raz kolejny cieszył się wysoką oglądalnością, więc możemy być niemal pewni, że niebawem znów przyjdzie nam oglądać taneczne popisy celebrytów. Póki co możemy cieszyć się tym, że miniona edycja przyniosła nam tak wiele emocji.

(fot. YouTube - Polsat)

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Martyna Wojciechowska przeszła PIEKŁO! Była molestowana przez znanego lekarza. Wyznanie gwiazdy doprowadzi was do płaczu
  2. Kim jest żona Tomasza Sekielskiego? Stawiamy miliony, że nie zgadniecie czym się zajmuje
  3. Tragiczna wizja Jackowskiego. Ostrzega, że Polacy mają duży problem, najbliższe miesiące mają być koszmarem
  4. Dziś miliony widzów włączą TVN. Telewizja pokaże film Sekielskiego "Tylko nie mów nikomu"
  5. Odbierze wam mowę. Właśnie ujawniono PRAWDZIWY powód rozstania Meghan Markle z pierwszym mężem
  6. Smutne wiadomości obiegły rano polskie media. Nie żyje wielki artysta, który na zawsze zapisał się w historii

źródło: Jastrząb Post

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News