„Taniec z gwiazdami” już od ponad 13 lat dostarcza telewidzom wielu emocji. Pomimo przenosin programu z TVN do Polsatu jego popularność na tym nie ucierpiała, co w rezultacie przyczynia się do tego, że znane osobistości nadal są chętne do brania udziału w telewizyjnym show. Jedna z gwiazd, którą można było obserwować w programie, przeżyła niedawno prawdziwy życiowy dramat.

„Taniec z gwiazdami” jest dla wielu osobowości odskocznią do większej popularności, dla innych stanowi swoistą próbę sprawdzenia się w zupełnie nowej roli. Są też tacy, którzy traktują tego typu wyzwanie jako odcięcie się od problemów, które ich otaczają. A tych niestety nie brakuje. Jedna z gwiazd występująca przed kilkoma laty w show, emitowanym wówczas jeszcze w telewizji TVN, przeżywa bolesne chwile.

„Taniec z gwiazdami” – była gwiazda TVN odwołuje ślub

Przeszłość Ilony Felicjańskiej to pasmo sukcesów przeplatane życiowymi upadkami. W przeciągu ostatnich kilku lat było o niej głośno głównie przez jej nałóg alkoholowy. Pod koniec czerwca 2010 roku została skazana na rok pozbawienia wolności w zawieszeniu na trzy lata za kolizję, którą spowodowała pod wpływem alkoholu. Sąd zobowiązał ją również do wpłacenia tysiąca złotych na konto Społecznego Komitetu Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie. Na domiar złego odebrano jej również prawo jazdy.

W 2011 roku podczas programu „Dzień Dobry TVN” Felicjańska po raz pierwszy przyznała się, że walczy z alkoholizmem. Po wielu przejściach z tym związanych wydawało się, że wychodzi ona na prostą. Związała się z nowym partnerem, Paulem Montaną, w którym zakochała się bez pamięci. Szczęśliwa para planowała nawet ślub. Wszystko zmieniło się po publikacji „Super Expressu”.

Dziennik opublikował relacje zdarzenia, które miało miejsce w jednym z bardziej popularnych barów w Warszawie. Wszedł do niego Paul Montana, ale próżno było szukać u jego boku Ilony Felicjańskiej. Najwidoczniej celowo pojawił się tam sam, gdyż po chwili był już w towarzystwie dwóch młodych kobiet.

 

– Zaczął rozmawiać z dwiema dziewczynami, ale jedna z nich szybko odeszła. Z drugą spędził resztę wieczoru. Całowali się, przytulali. Zachowywali się, jakby byli parą – powiedział świadek zdarzenia Super Expressowi.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kiedyś wielkie gwiazdy telewizji, a dziś? [ZDJĘCIA]

Pomimo tego, że Ilona Felicjańska zaprzeczała temu, że doszło do zdrady, to zdecydowała się przenieść ślub na inny termin. Jako oficjalny powód podała ona to, że w maju jej synowie mają za dużo obowiązków szkolnych, a bardzo chciałaby, żeby mogli towarzyszyć jej w tym dniu. Ślub miał odbyć się w lipcu, ale do dzisiaj nic takiego nie miało miejsce.

Fani nie wierzą własnym oczom

Wydawało się, że związek nie przetrwa tak wstrząsającego okresu, ale nic bardziej mylnego. Fani Ilony Felicjańskiej ze zdziwieniem oglądają nowe zdjęcia, które przedstawiają bardzo zadowoloną parę. Zupełnie jakby nic się nie stało.

– Ona jest jakaś nienormalna. Facet ewidentnie ma na boku jakąś inną, a ona jest w niego ślepo zapatrzona. Chyba musiała ostro upaść na głowę – komentuje jedna z internautek.

Nie brakuje głosów mówiących, że Ilona Felicjańska tak bardzo potrzebuje bliskości, że jest w stanie celowo pomijać jakieś fakty tylko po to, żeby nie być samą.

– Ona już chyba tak ma. Z tym pierwszym też męczyła się przez lata, a omal się przez niego nie zabiła. Ciekawe jak długo wytrzyma z tym? – pyta kolejna komentująca nawiązując przy okazji do pierwszego małżeństwa Ilony Felicjańskiej.

ZOBACZ TAKŻE

  1. Kiedy usłyszała diagnozę jej świat legł w gruzach. Kayah zdradza szczegóły śmiertelnej choroby 
  2. Przełomowe wyznanie Boczka z Kiepskich. Aktor nie wytrzymał 
  3. Łzy na ślubie gwiazdy TVN! „Nie tak go sobie wyobrażałam” 
  4. Makijaż powiększający oczy zielone. Podkreśl niezwykłość swojej tęczówki
  5. Pomóżcie znaleźć mordercę dwóch psiaków! Wyznaczono 7500 zł nagrody

Znane Polki po czterdziestce, które w ogóle nie wyglądają na swój wiek