Co dzieje się z czwartym jurorem "Tańca z gwiazdami"?! Niepokojące doniesienia mediów o nieobecności Michała Malitowskiego

Co dzieje się z czwartym jurorem "Tańca z gwiazdami"?! Niepokojące doniesienia mediów o nieobecności Michała Malitowskiego Źródło: screen/YouTube/Polsat

Taniec z Gwiazdami dopiero się rozpoczął, a już zdążył wywołać mnóstwo emocji. Widzowie popularnego programu zastanawiają się, co stało się z czwartym jurorem, którym był Michał Malitowski. Doniesienia są niepokojące

Taniec z Gwiazdami ledwo się rozpoczął i już wywołuje mnóstwo emocji. W ostatnim czasie najwięcej kontrowersji wzbudził występ Justyny Żyły, która spotkała się z druzgocącą krytyką ze strony jurorów. Jednak nie tylko uczestnicy są bacznie obserwowani przez fanów. Grono jurorów również przyciąga uwagę widzów i staje się tematem wielu medialnych dyskusji.

Widzowie programu telewizji Polsat zastanawiają się, co spowodowało nieobecność jednego z członków jury. Nie dało się ukryć, że w tym gronie zabrakło Michała Malitowskiego. Doświadczony tancerz od występował w programie od samego początku jego istnienia. Fani zaczęli się niepokoić, zadawać pytania i spekulować.

Co się dzieje z czwartym jurorem programu Taniec z Gwiazdami? Do mediów dotarły niepokojące informacje

Doniesienia na temat Michała Malitowskiego są niepokojące. Jego menedżerka poinformowała media, że popularny juror jest kontuzjowany. Niewykluczone, że ulubieniec publiczności pojawi się jeszcze w tej edycji, jednak rehabilitacja może potrwać trochę dłużej. Producenci programu "Taniec z Gwiazdami" muszą przygotować wyjście awaryjne z tej trudnej sytuacji.

Według nieoficjalnych doniesień telewizja Polsat rozgląda się już za osobą, która mogłaby zostać czwartym jurorem w programie "Taniec z Gwiazdami". Padają nawet konkretne nazwiska, jednak na razie są to jedynie spekulacje. Popularny juror wydaje się osobą niezastąpioną. Widzowie telewizji Polsat są zasmuceni tą sytuacją.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Zdrowie jest najważniejsze. Nie wiadomo, czy Michał Malitowski powróci jeszcze w tej edycji

Michała Malitowskiego trudno będzie zastąpić. Jest jednym z najbardziej kompetentnym jurorów, który doskonale zna swoją dziedzinę. To wielokrotny mistrz Polski w tańcach latynoamerykańskich, Zawodowy Mistrz Europy, a także ośmiokrotny triumfator najbardziej prestiżowych konkursów tanecznych na świecie. Ma też spore osiągnięcia w życiu prywatnym - jest szczęśliwym mężem i ojcem 3-letniej córeczki. 

Fani są zaniepokojeni stanem zdrowia tancerza i mają nadzieję, że popularny tancerz powróci do jurorskiej loży jeszcze w tej edycji. Jednak zdrowie jest najważniejsze i teraz Michał Malitowski musi przede wszystkim przejść rehabilitację i powrócić do pełnej sprawności. 

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Ile waży Dominika Gwit? Wszyscy kardiolodzy w Polsce złapią się za głowę
  2. PRZERAŻAJĄCY wygląd Bogumiły Wander. Legenda TVP zniszczyła twarz operacjami plastycznymi
  3. Co dzieje się z czwartym jurorem "Tańca z gwiazdami"?! Niepokojące doniesienia mediów o nieobecności Michała Malitowskiego
  4. Kobieta zrobiła sobie lifting. Zmarła na bardzo rzadki nowotwór
  5. Rząd uderzy kolejną ustawą w Biedronkę i Lidla. Popularne dyskonty znikną z Polski?!
  6. Karuzela absurdu w "Barwach Szczęścia". Zaszła w ciążę po kąpieli z mężczyzną w jaccuzi?!

źródło: Fakt

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News