Bez nazwy-1
screen/youtube/polsat
Patryk Korzec - 18 Grudnia 2018

To będzie czarny koń Tańca z Gwiazdami! Wraca uwielbiana sława

"Taniec z gwiazdami" nie przestaje zaskakiwać swoich widzów. Dopiero co pojawiła się wstrząsająca informacja o zerwaniu współpracy formatu z Agnieszką Kaczorowską, a już media mówią o kolejnej ważnej zmianie. Tym razem jednak chodzi o uwielbianą polską gwiazdę, która powrócić ma na ekrany. 

"Taniec z gwiazdami" bez wątpienia jest jednym z najbardziej dochodowych programów telewizji Polsat. Niedawno zakończyła się ósma edycja, fani jeszcze nie ochłonęli po emocjonującym ogłoszeniu wyników, a już pojawiły się pierwsze informacje i plotki dotyczące nadchodzącej serii, nad którą trwają właśnie przygotowania. Pierwszą wstrząsającą informacją było zerwanie kontraktu z Agnieszką Kaczorowską, która była jedną z najbardziej lubianych tancerek w obsadzie. Na tym jednak się nie kończy - pojawiły się głosy, że do programu dołączyć ma uwielbiana sława, która może być czarnym koniem 9. edycji tanecznego show "Taniec z gwiazdami".

Wielki powrót na ekrany kultowej polskiej artystki

W mediach pojawiły się niesamowite informacje - na ekrany powrócić ma Dorota Naruszewicz, która jeszcze w latach 90. zasłynęła jako Beata w hitowym wtedy serialu TVP "Klan". Kobietę uwielbiały miliony widzów, ta jednak niespodziewanie wycofała się ze świata show-biznesu i zniknęła z telewizji na lata. W ostatnim czasie jednak raz po raz pojawiała się przed kamerami, udzielała wywiadów i wypowiadała w mediach, a teraz okazuje się, że nie działo się to bez powodu. "Fakt" informuje, że aktorka już po nadchodzących świętach Bożego Narodzenia ma oficjalnie dołączyć do ekipy programu "Taniec z gwiazdami". - Stąd jej ostatni powrót na salony. Chce o sobie przypomnieć, aby w marcu, gdy pojawi się na parkiecie, mieć większe szanse - mówił informator "Faktu".DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
Agnieszka KaczorowskaWszyscy partnerzy Agnieszki Kaczorowskiej [ZDJĘCIA]Czytaj dalej

Kto wystąpi w 9. edycji programu "Taniec z gwiazdami"?

Jak na razie nikt nie potwierdził jej udziału w tanecznym show, jednak może to sprawić, że będzie ona czarnym koniem 9. edycji. Ona sama nie komentuje sprawy, przedstawiciele produkcji natomiast nie chcą jeszcze udzielać oficjalnych informacji. - Ekipa do 9. edycji Tańca z gwiazdami jest właśnie kompletowana, ale nie ma jeszcze ostatecznych decyzji, kto wystąpi - komentuje stacja. Oficjalnie potwierdzone zostało również odejście z obsady Agnieszki Kaczorowskiej oraz wystąpienie na parkiecie Mistera Polski 2017 - Jakuba Kucnera. Tu informację potwierdziłą menadżerka mężczyzny, Aldona Wleklak.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Gwiazda „Rolnik szuka żony” zaskoczyła fanów. Nie mogą w to uwierzyć
  2. Magda Gessler okłamała miliony Polaków?! Fani przecierają oczy ze zdumienia
  3. Ile pies chodzi w ciąży? Dni i charakterystyka ras
  4. Znaki zodiaku, które mają najlepsze maniery. Potrafisz się dobrze zachować?
  5. Nie tylko Jackowski! Najsłynniejsi polscy jasnowidze, ich przepowiednie się sprawdziły
Beata TyszkiewiczKim był ojciec Beaty Tyszkiewicz? Kto by pomyślał! 10 sekretów z życia aktorkiCzytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News