Bulwersujące zachowanie uczestnika TzG. Nie umiał pogodzić się z odejściem z programu

Bulwersujące zachowanie uczestnika TzG. Nie umiał pogodzić się z odejściem z programu Źródło: Fot. screen shot z Polsat - "Taniec z Gwiazdami"

Taniec z Gwiazdami to niebywale emocjonujący program. Niektórzy zapiszą się jednak w jego historii niechlubnym zachowaniem już na stałe. Internauci nie zapomną jednemu z uczestników karygodnej wypowiedzi, którą oburzył wszystkich tuż po ogłoszeniu werdyktu. "Odszedł z programu bez honoru".

Taniec z Gwiazdami to show, dzięki któremu wielu artystów zyskało gigantyczną popularność. Nic więc dziwnego, że w momencie, gdy głosami jurorów, a także widzów zmuszeni są opuścić program, ogarnia ich złość. Szczególnie jeden uczestnik nie popisał się taktem. Jego zachowanie zostało gorzko wytknięte przez internautów, którzy nie oszczędzali w słowach. "Chamskie zachowanie" - grzmieli w komentarzach.

Cały sukces zawdzięcza swojej partnerce

W 6 odcinku "Tańca z gwiazdami" z programu decyzją widzów, którzy oddawali swoje głosy na uczestników, odpadł Qczaj, czyli znany trener fitnessu. Kulturysta uwielbiany przez Polki wywołał jakiś czas temu wielkie emocje wyznając, że swoją muskulaturę w pewnym stopniu zawdzięcza środkom, od których nawet był przez pewien czas uzależniony.

Jego partnerką treningową w programie, dzięki której opanował niebywale trudną dziedzinę, jaką jest taniec, była Paulina Biernat. To właśnie dzięki niej tak naprawdę zdaniem użytkowników sieci Qczaj tak długo utrzymał się w "Tańcu z gwiazdami", bowiem to ona zgodziła się poświęcić dla niego wiele godzin czasu spędzonych na treningach.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Opuścił "Taniec z gwiazdami" w porażającym stylu

Trener po usłyszeniu wyników, gdy nadszedł czas na podziękowania, skupiony był jednak zupełnie tylko na swojej osobie. Zaczął dzielić się z publicznością towarzyszącymi mu emocjami i tym, jak bardzo nie może pogodzić się z faktem, że musi opuścić program, zapominając zupełnie o tym, aby podziękować swojej partnerce Paulinie. Nie zwrócił się do niej ani jednym słowem, co oczywiście nie umknęło internautom. Widzowie programu stacji Polsat nie mogą wybaczyć mu tak karygodnego zachowania.

 - Miejmy nadzieję, że w dzisiejszym odcinku osoba, która pożegna się z programem, zrobi to z honorem - w przeciwieństwie do Qczaja - śmieją się internauci, którzy dzisiaj oczekują na kolejny odcinek "Tańca z gwiazdami".

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Polski aktor ZAKATOWAŁ matkę NA ŚMIERĆ! Szybko wyszedł z więzienia, ta sprawa wstrząsnęła Polską
  2. Miliony Polek rzucą się do Lidla z pianą na ustach. Tak luksusowego produktu ZA GROSZE nie było nigdy w historii
  3. Barbara Kurdej-Szatan znowu popłynęła na imprezie? Do sieci trafiły zdjęcia
  4. TVN zapowiada najgorszy kataklizm od lat. Niszczycielski cyklon uderzył w kontynent
  5. Rodowicz mieszka w 100-letniej willi, która ścina z nóg
  6. Rozpaczliwe informacje Polsatu. Z ciężarówki ciekła krew. Gdy policjanci podeszli, zamarli

Źródło: Najwyższy Czas

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News