5 sukien, 3 dni zabawy, brak ślubu kościelnego i wielkie show. Uczestniczka "Tańca z gwiazdami" zapowiada mega wesele

5 sukien, 3 dni zabawy, brak ślubu kościelnego i wielkie show. Uczestniczka "Tańca z gwiazdami" zapowiada mega wesele Źródło: Screen/ Instagram/ @sandrakubicka

Jesienią "Taniec z gwiazdami", a w przyszłym roku - ślub. Przed uczestniczką tanecznego show intensywne miesiące. Gwiazda ma już zaplanowane wesele - podzieliła się jego szczegółami. Szykuje się duża impreza.

10. sezon programu "Taniec z gwiazdami" zaplanowany jest na jesień tego roku. Lista uczestników jest znana, znajduje się na niej mieszkająca w Stanach Zjednoczonych modelka, Sandra Kubicka. Przed celebrytką intensywne miesiące - występy w tanecznym show musi pogodzić z organizacją wesela. Ślub zaplanowany jest na lipiec przyszłego roku, a z tego co mówi gwiazda - będzie to bardzo huczna impreza

Jesienią "Taniec z gwiazdami", w lipcu - ślub

Sandra Kubicka planuje swoje wesele, które ma odbyć się w lipcu 2020 roku. Modelka ma bardzo dokładną wizję uroczystości. Wydaje się, że do ceremonii zostało jeszcze dużo czasu, lecz niejedna para młoda przyzna, że to tylko pozory, a przy organizacji ślubu czas mija błyskawicznie. Na szczęście Kubicka jest doskonale przygotowana. Większość aspektów imprezy jest już przygotowana.

O swoich zaręczynach Sandra Kubicka poinformowała fanów zaledwie kilka dni temu. Radosną nowiną podzieliła się za pomocą mediów społecznościowych. Zaprezentowała zdjęcie, na którym pokazuje pierścionek zaręczynowy.

- Wkrótce bierzemy ślub. Nieważne jak i kiedy. Odkąd cię poznałam, wiedziałam, że jesteś tym jedynym. Poznałeś mnie, gdy przeżywałam swój najgorszy czas. I zobacz, pomogłeś mi przez to wszystko przejść i wciąż tu jesteś. Będę cię kochać aż do końca - napisała na Instagramie.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Jak będzie wyglądał ślub Sandry Kubickiej? Huczna impreza

Sandra Kubicka nie planuje ceremonii kościelnej. Oprawa uroczystości będzie jednak bardzo godna. Celebrytka przygotuje na ten specjalny dzień sporo kreacji. Zaprezentuje gościom aż pięć sukien. 

- Będzie biała suknia, bo to jest mój pierwszy ślub, a jak jest pierwszy ślub to się ubiera na biało - wyjawia w rozmowie z portalem Plejada. 

Gwiazda, opisując swoje wesele, używa słowa "wielkie show". Ma trwać ono aż trzy dni.

- To będzie mega wesele. Nie mogę się doczekać, bo zrobiłam tyle niespodzianek - mówi. 

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyją 24 osoby. Autobus z gośćmi weselnymi wpadł do rzeki
2. REWOLUCJA na rynku pracy. 12 godzin w tygodniu i weekend

Sandra Kubicka stanie na ślubnym kobiercu z 39-letnim Brazylijczykiem Kaio Alvesem Goncalvesem. Para poznała się na początku tego roku, oboje na stałe mieszkają w USA.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Rodzina Królewska w żałobie. Nie żyje siostra królowej. Poddani do dziś ją opłakują
  2. Mąż pracujący za granicą napisał żonie, że nie wyśle jej pieniędzy. Jej odpowiedź zwaliła go z nóg, chciał wracać do Polski
  3. Jasnowidzka przed laty przepowiadała przyszłość Piotrowi i Agnieszce Woźniak-Starak. Nie była to dobra wróżba
  4. Na posiadłości rodzinnej Staraków mieści się cmentarz podziemny. Prochy Piotra spoczęły w wyjątkowym miejscu
  5. Maryla Rodowicz od kilku lat cierpi na samotność. Lada dzień sąd zdecyduje o końcu jej małżeństwa

Źródło: Plejada

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News