Gwiazdor polskiego "Tańca z gwiazdami" był ofiarą pedofila. Bolesne wyznanie

Gwiazdor polskiego "Tańca z gwiazdami" był ofiarą pedofila. Bolesne wyznanie Źródło: youtube Polsat

"Taniec z gwiazdami" pozwolił wszystkim go poznać, dziś pojawiło się niebywale bolesne wyznanie. Gwiazdor programu Polsat podzielił się, że w dzieciństwie padł ofiarą pedofila.

"Taniec z gwiazdami" jest jednym z najpopularniejszych programów rozrywkowych, zaproponowanych przez telewizję Polsat. Gwiazdor jednej z edycji zdecydował się dziś na niezwykle bolesne wyzwanie. 

"Taniec z gwiazdami" pokazał Quczaja szerokiej publiczności 

Quczaj, czyli Daniel Kuczaj wystąpił w programie "Taniec z gwiazdami", dzięki któremu wielu Polaków mogło dowiedzieć się o jego działalności. Mężczyzna jest jednym z najpopularniejszych trenerów personalnych, z których usług korzysta większość gwiazd w Polsce. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Gwiazdor programu "Taniec z gwiazdami" wyznaje, że padł ofiarą pedofila

- Jestem dzieckiem, mam siedem lat, siedzę nagi w wannie, a widząc krew ociekającą pomiędzy obolałymi pośladkami boję się jeszcze bardziej. Płacząc z bólu po cichu zmywam z siebie to czego nie zmyję do końca życia - wyznał z brutalną szczerością gwiazdor programu "Taniec z gwiazdami". 

Quczaj napisał, że moment, w którym doszło do gwałtu, oznacza dla niego koniec dzieciństwa. W wieku zaledwie 7 lat mężczyzna całkowicie zmienił swój sposób patrzenia na świat. Od tamtej chwili już nic nie było dla niego takie samo. 

- Zastanawiasz się, kim był? Nie miał twarzy potwora... Przyjaciel rodziny, podrywacz kobiet, co niedzielę chodził do kościoła, a w drodze powrotnej często nas odwiedzał - dodał Quczaj. 

Daniel Kuczaj wyznał, że po tamtym zdarzeniu myślał o popełnieniu samobójstwa, które byłoby o wiele lepszym rozwiązaniem niż życie ze wspomnieniami gwałtu

- Pisząc te słowa dokładnie pamiętam jak brudny, samotny i niekochany się czułem. Nienawidziłem się za wszystko, łącznie z tym, że zawiodłem mamę prawdą o swojej orientacji - napisał na Instagramie. 

Dzisiaj grzeje: 1. Wzruszający apel ws. pogrzebu Pawła Królikowskiego. Przekazała go serialowa Lucy z "Rancza"
2. Podczas badania USG lekarz zaniemówił. Po chwili kobieta zalała się łzami

Po publikacji postu pojawiło się wiele komentarzy. Internauci wyznają, że Daniel jest dla nich wielką inspiracją i gratulują mu wielkiej odwagi, by publicznie dzielić się swoimi traumatycznymi przeżyciami.

Wyświetl ten post na Instagramie.

to najtrudniejszy post jaki przyszło mi napisać do tej pory i najtrudniejsza decyzja jaką podjąłem w życiu... Jestem dzieckiem - mam chyba siedem, może osiem lat, za oknem słyszę donośne „szukam” - moi rówieśnicy bawią się w chowanego. Zaraz pewnie do nich dołączę, ale tymczasem siedzę w wannie trzęsąc się ze strachu a w powietrzu czuć jeszcze zapach smarów samochodowych, farb, alkoholu, papierosów i potu... Jestem dzieckiem, mam siedem lat, siedzę nagi w wannie a widząc krew ociekającą pomiędzy obolałymi pośladkami boję się jeszcze bardziej. Płacząc z bólu po cichu zmywam z siebie to czego nie zmyję do końca życia - ale jeszcze tego nie wiem, bo mam zaledwie siedem lat. Byłem dzieckiem a siedząc w wannie zmywałem z siebie zapach pedofila który zgasił moje dzieciństwo tak, jak gasi się niedopałek o asfalt. Zastanawiasz się kim był? Nie miał twarzy potwora... Przyjaciel rodziny, podrywacz kobiet, co niedzielę chodził do kościoła a w drodze powrotnej często nas odwiedzał... Przetrwałem. Wyjechałem do Krakowa. Zawsze czułem się inny, zresztą nawet gdybym o tym zapomniał to koledzy na korytarzach szkolnej bursy sukcesywnie mi o tym przypominali. Pedał, ciota, cipa - nie są to określenia które dowartościowują 16-latka, a w kimś z tak pokiereszowanym wnętrzem rozbudzą tylko jedną myśl - nie chcę już żyć! Pamiętam, gdy siedząc na skraju Skałek Twardowskiego oswajałem się z myślą, że tylko jeden ruch dzieli mnie od całkowitej wolności... Wolność. Pisząc te słowa dokładnie pamiętam jak brudny, samotny i niekochany się czułem. Nienawidziłem się za wszystko, łącznie z tym że zawiodłem mamę prawdą o swojej orientacji. To moja historia. Dziś mama jest ze mnie dumna... Radzili mi bym tego nie mówił, że będą mnie atakować, że nie wszyscy zrozumieją... Gdy zaczęło się moje piekło miałem 7 lat, przez kolejne znosiłem upokorzenie i strach... Czego mam się dzisiaj bać? - że wyleją na mnie szambo zakrapiane święconą wodą? Dziś pogodzony ze wszystkim co było i dumny z tego kim jestem, staję w prawdzie z Tobą i ze sobą. Jeśli ta prawda pomoże choć jednej osobie, uwolni od poczucia winy, uratuje choć jedno życie to znaczy, że wszystko miało sens... Ukochuje Daniel Józek #ukochojsie

Post udostępniony przez Qczaj (@qczaj)

Najlepsze newsy dnia:

  1. W Twoim domu panoszą się roztocza? Warto wiedzieć co zrobić, aby znacząco zmniejszyć ich liczebność
  2. Wspaniałe wyniki Kamila Stocha w Lahti. Polak faworytem konkursu
  3. Paweł Królikowski zdążył w ostatniej chwili. Wszystko wydarzyło się niedługo przed śmiercią
  4. Niespodziewany widok na grobie Danuty Szaflarskiej. Zdjęcia mówią same za siebie
  5. Do końca trzymali kciuki, ale diagnoza okazała się fatalna. Napłynęły smutne wiadomości ze wschodniej Polski, nie żyje Hubert
  6. Przed snem włóż czosnek pod poduszkę. Efekty powalają

źródło: jastrząb post

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News