Największy gwiazdor "Tańca z gwiazdami" zostanie tatą! Radosną nowinę przekazał wzruszającym zdjęciem

Największy gwiazdor "Tańca z gwiazdami" zostanie tatą! Radosną nowinę przekazał wzruszającym zdjęciem Źródło: Facebook/Taniec z Gwiazdami

Taniec z gwiazdami to program, który uwielbiają miliony Polaków, a wraz z nim tancerzy, którzy biorą udział w tym show. Jeden z nich pojawia się na antenie już wiele lat i występował w prawie każdej edycji, kilka razy zwyciężając. Zdobył rzeszę fanów, którzy go wspierają. Teraz gwiazdor pochwalił się nowiną o przyjściu na świat potomka. Posypała się fala gratulacji.

Taniec z gwiazdami jest na antenie telewizyjnej już wiele lat. Widzowie przez ten czas pokochali występujących tam tancerzy, którzy sami stali się gwiazdami. Przez te wszystkie lata mogli poznać ich zachowanie i charakter. Teraz Taniec z gwiazdami cieszy się wiadomością o przyjściu na świat potomka jednego z tancerzy.

Rafał Maserak na swoim Instagramie zamieścił urocze zdjęcie, na którym trzyma dziecięce buciki. W ten sposób oświadczył, że jego partnerka, Małgorzata Lis, jest w ciąży. Dla Maseraka jest to niezwykle szczęśliwa wiadomość, będzie to bowiem pierwsze dziecko gwiazdora. Na dodanym zdjęciu szeroko się uśmiecha, ale nie tylko fotografia wyraża jego radość.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Będę tatą. Już za kilka miesięcy nasza rodzina się powiększy! Szczerze nie mogę się doczekać - pisze na Instagramie Maserak.

Chociaż tancerz trzyma w ręku niebieskie budziki, a ten kolor symbolizuje przyjście na świat chłopca, Maserak w swoich hasztagach zamieszcza informację, że płeć nie jest jeszcze znana. Gwiazdor Tańca z gwiazdami dodał bowiem hasztagi "girl or boy".

Pod opublikowanym postem posypały się gromkie gratulacje od fanów , m.in. od uczestników Tańca z gwiazdami. 14 godzin po dodaniu zdjęcia było już zamieszczonych ponad 11 tysięcy komentarzy. Wśród nich gratulacje również od celebrytów i uczestników programu, a także od oficjalnego profilu show.

Dzisiaj grzeje: 1. Mąż porzucił ją, gdy była w 36. tygodniu ciąży. Otworzyła piekarnik w ich wspólnym domu i zamarła
2. 72-letni Karol Strasburger został właśnie ojcem! Znamy płeć i imię dziecka

Od dłuższego czasu zastanawiano się, czy Maserak będzie miał potomstwo. Dotychczas tancerz nie potwierdzał tej informacji, a nawet żartował, że chodzi o ciążę spożywczą. Teraz jest to już oficjalna wiadomość. Teraz media plotkują, że para szykuje się do ślubu.

>> Szalona promocja. Kup płytę Viki Gabor za 12,99 z darmowym odbiorem, trzeba się pospieszyć zanim zniknie <<

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nakradła im z wesela jedzenia. Ale dopiero widząc ile włożyła im do koperty, byli wstrząśnięci
  2. Ich zdrowa, 14-letnia córka nagle zmarła we własnym łóżku. Wyniki jej sekcji zwłok wstrząsnęły nie tylko rodzicami
  3. Wielki przekręt w czasie Eurowizji Junior! Chodzi o głosowanie online, które dało zwycięstwo Viki Gabor
  4. Decyzja sądu ws. Jurka Owsiaka. Kwota i okoliczności powalają
  5. Jak nie zarejestrujesz się do końca roku, to czekają Cię poważne konsekwencje. Większość Polaków nadal tego nie zrobiła

źródło: se

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News