Serdecznie gratulujemy! Ivona Pavlović przekazała wspaniałe wieści

Serdecznie gratulujemy! Ivona Pavlović przekazała wspaniałe wieści Źródło: Instagram / iwonapavlovic

Taniec z Gwiazdami sprawił, że tancerkę pokochały miliony Polaków. Teraz Ivona Pavlović podzieliła się z wielbicielami sekretem. Fani są zachwyceni i szczerze gratulują kobiecie.

"Taniec z Gwiazdami" zrobił z tancerki ulubienicę widzów w cały kraju. Polacy pokochali tancerkę za jej niezwykłe poczucie humoru oraz bezkompromisowe oceny uczestników programu. Niedawno Ivona Pavlovic podzieliła się z fanami swoim sekretem. Wielbiciele kobiety są zachwyceni informacjami, które przekazała.

"Taniec z Gwiazdami" dał jej niezwykłą popularność i sympatię widzów

Pavlović to niezwykle utalentowana tancerka. Pochodzi z Olsztyna, a popularność zdobyła dzięki byciu jurorką w uwielbianym programie "Taniec z Gwiazdami". Widzowie pokochali Czarną Mambę za jej ostre oceny i poczucie humoru. Niedawno kobieta podzieliła się w jednym z wywiadów swoim sekretem na udaną relację. Tancerka ma za sobą jeden rozwód, ale od 10 lat pozostaje w szczęśliwym związku z Wojciechem Oświęcimskim, z którym wspólnie wychowuje trzech synów.

- Jakby była recepta, to każdy mógłby ją dostać u lekarza. Na to, by związek był udany, wpływa dużo czynników. Najważniejsze jest jednak to, by trafić na właściwego człowieka. Czasem można trafić na osobę, z którą jest nam nie po drodze, chwilowo się zauroczyć. Jak się już znajdzie tego jedynego partnera, to później w życiu ważna jest przyjaźń, do tego duże wzajemne zaufanie i szacunek. Ale też trzeba na ten szacunek zasługiwać, to też jest ważne - wyznała gwiazda w rozmowie z "Życiem na Gorąco".

Jurorka programu "Taniec z Gwiazdami" podzieliła się swoim sposobem na udany związek

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Tancerka przyznała, że nie ma jednego sposobu na udany związek, ale jeśli pomiędzy dwojgiem ludzi panować będzie wzajemny szacunek i zaufanie, to będzie to bardzo dobra podstawa, do budowania zgranej relacji.

- Jeśli między dwojgiem ludzi jest szacunek i zaufanie, to takie małżeństwo przetrwa nawet w trudnych chwilach. W każdy związek trzeba włożyć dużo pracy, dbać o niego, być dobrym i uważnym dla siebie na co dzień. Doceniać, patrzeć na to, co robimy, widzieć siebie. Czasami związki się rozpadają przez to, że nie widzimy się nawzajem - w przenośni i dosłownie - dodała.

Dzisiaj grzeje: 1. Rzeczy, których nie wolno robić w Wigilię. Przynoszą nieszczęście na kolejny rok, lepiej uważać
2. 8 Polaków nie żyje, 118 jest rannych. Policja przekazała bardzo niepokojące wiadomości

Fani są zachwyceni jej słowami, bo kobieta bardzo rzadko wypowiada się na tema swojego życia prywatnego. Szczerze gratulują kobiecie oraz cieszą się, że ich ulubienica jest szczęśliwa i czuje się kochana w swoim obecnym związku.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Smutne święta Jarosława Kaczyńskiego. Jak będą wyglądać w tym roku?
  2. Emerytury 2020. Znamy już stawkę i wysokość waloryzacji
  3. Dagmara z "Królowych życia" pokazała, jak spędza święta. Wielu ją znienawidzi, druga połowa jest zachwycona
  4. Najlepszy sposób na świąteczną zgagę. Jest banalnie prosty i pomaga każdemu
  5. Odejście znanego dziennikarza wstrząsnęło Polakami w święta. Ujawniono list, jaki zostawił przed śmiercią, prawda wyszła dopiero po latach

źródło: Pomponik

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News