Bardzo smutna wiadomość od Damiana Kordasa tuż po zwycięstwie w "Tańcu z Gwiazdami". Współczujemy

Bardzo smutna wiadomość od Damiana Kordasa tuż po zwycięstwie w "Tańcu z Gwiazdami". Współczujemy Źródło: Instagram/Damian Kordas

Taniec z gwiazdami okazał się wyjątkowo szczęśliwym programem dla Damiana Kordasa. Kucharz i youtuber szybko zyskał sympatię widzów i dzięki temu udało mu się wygrać taneczne show. Gwiazdor chwilę po zwycięstwie opublikował jednak bardzo smutną wiadomość.

Taniec z Gwiazdami był dla Damiana Kordasa wspaniałą przygodą. Początkowo nikt nie stawiał młodego kucharza w gronie faworytów do wygrania tanecznego show, jednak mężczyzna szybko zdobył przychylność publiczności, dzięki swojej skromności i jak się okazało, wielkiemu talentowi tanecznemu. Gwiazdor chwilę po zwycięstwie w programie opublikował jednak wpis, który zaskoczył wszystkich fanów. 

Damian Kordas wygrał nie tylko "Taniec z Gwiazdami"

Sympatyczny i uzdolniony kucharz wygrał nie tylko "Taniec z Gwiazdami". Publiczności dał się na początku poznać w programie TVN, "MasterChef", w którym w 4. edycji kulinarnego show zajął pierwsze miejsce. Tym samym został najmłodszym w Europie zwycięzcą tego formatu. Kordas wziął także udział w programie "Agent Gwiazdy", gdzie w finale pokonał Michała Koterskiego. Tym samym Damian został trzykrotnym zwycięzcą telewizyjnych programów. teraz jednak wszystkie te sukcesy przyćmiła jednak bardzo smutna informacja. 

Popularny kucharz ma poważny problem osobisty

Chociaż Damian Kordas nie daje tego po sobie poznać, dzieje się z nim coś niedobrego. Jego ostatni wpis w mediach społecznościowych mocno zaniepokoił internautów. Chodzi o poważny problem natury osobistej, którym podzielił się w mediach społecznościowych.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Moi drodzy, chciałbym życzyć Wam dziś tego abyście mieli wokół siebie samych szczerych ludzi. Dlatego kocham Wrocław - tutaj nikt nie będzie udawał życzliwej dla ciebie osoby, a potem okazywał się całkiem innym człowiekiem - napisał na Instagramie.

Wygląda na to, że Warszawa nie jest dla kucharza szczęśliwym miejscem, a chwile wytchnienia i odpoczynku daje mu jedynie rodzinny Wrocław. Fani szybko zaczęli pocieszać zmartwionego gwiazdora. 

- Teraz jesteś zdobywcą wielu serc, ludzi którzy pokochali Cię za to, jaki jesteś. Niestety wszyscy, którzy zazdroszczą Ci tego, będą gadać to, co gadają, ale nigdy tego nie będą mieli, co Ty masz - napisała jedna z internautek. 

- Damian sukcesów i zdrowia - dodała kolejna osoba. 

Dzisiaj grzeje: 1. Mąż porzucił ją, gdy była w 36. tygodniu ciąży. Otworzyła piekarnik w ich wspólnym domu i zamarła
2. 72-letni Karol Strasburger został właśnie ojcem! Znamy płeć i imię dziecka

Ciepłych komentarzy skierowanych do Damiana nie brakuje. Widać, że po udziale w "Tańcu z Gwiazdami" zyskał jeszcze większe grono wielbicieli. Choć cukrzycy i problemów prywatnych można mu jedynie współczuć, miejmy nadzieję, że popularny kucharz będzie mógł teraz odpocząć w rodzinnym Wrocławiu i nabierze sił na dalsze, zawodowe projekty.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Grupa mediowa IBERION. Stawiamy na rozwój, ambicję, innowacyjność
  2. Pikio: Kim jest właściciel, redaktor naczelny? Wszystko o Pikio.pl
  3. Biznes Info - portal o finansach małych i dużych
  4. Antyfake to prężnie rozwijający się portal fact-checkingowy. Walczy z dezinformacją w sieci
  5. Antyfake - największy portal fact-checkingowy. Jego misja i najważniejsze informacje

źródło: Pomponik

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News