Z ostatniej chwili: Ujawniono ile zarabiają uczestnicy Tańca z Gwiazdami, nie takich kwot wszyscy oczekiwali, ogromne zaskoczenie

Z ostatniej chwili: Ujawniono ile zarabiają uczestnicy Tańca z Gwiazdami, nie takich kwot wszyscy oczekiwali, ogromne zaskoczenie Źródło: youtube.com

Taniec z Gwiazdami to niezwykle popularny program, który ma tysiące fanów w całej Polsce. Ujawniono, ile zarabiają gwiazdy, kwoty są zaskakujące.

Taniec z Gwiazdami już niedługo będzie miał kolejną edycję. Telewizja Polsat zacznie ponownie emitować program już na wiosnę. Wyciekły informacje dotyczące zarobków gwiazd biorących udział w tanecznym show. Kwoty są zaskakujące, tego nikt się nie spodziewał.

Taniec z Gwiazdami będzie miał kolejny sezon

Telewizja Polsat wyemituje kolejny sezon popularnego show już na wiosnę. Wśród uczestników znajdą się m.in. Edyta Zając, Tomasz Oświeciński, Marcin Bosak, Anna Karwan. Informacją o wzięciu udziału w programie zaskoczył swoich fanów również Mikołaj Jędruszczak, zwycięzca pierwszej polskiej edycji "Love Island".

Gwiazdą, na którą najbardziej czekają widzowie, jest Julia Wieniawa. Popularna aktorka przyznała, że pojawienie się w programie jest spełnieniem jej dziecięcych marzeń. Kobieta  nie może doczekać się tanecznych treningów i rywalizacji. Widzowie wskazują, że Wieniawa jest jedną z uczestniczek, która może wygrać najnowszą edycję "TzG". Okazuje się, że dotarcie do finału byłoby dla młodej aktorki niezwykle opłacalne. Jak donosi portal Pudelek aktorka za udział w show zainkasuje 30 tysięcy złotych za każdy odcinek, w którym wystąpi. 

- Zarobki Wieniawy wynikają z tego, że jest obecnie u szczytu swojej kariery, inni nie mają aż tak wysokich stawek - powiedziała dziennikarzom Pudelka osoba z produkcji "Tańca z Gwiazdami".

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Wieniawa wynegocjowała najlepszą stawkę w tym sezonie, pozostali uczestnicy dostaną sporo mniej pieniędzy. Choć są to małe kwoty, różnica jest jednak znaczna. 

- W Tańcu z gwiazdami jest spora dysproporcja stawek. Standardowo jest to 10 tysięcy złotych za odcinek. Różnice między pozostałymi uczestnikami są niewielkie, wahają się w granicach od 2 do 4 tysięcy złotych. Wyceniania jest popularność i potencjał przyciągnięcia widza - mówił dalej informator z produkcji.

Julia Wieniawa jest jedną z najlepiej opłacanych gwiazd programu w całej historii polskiego show, choć nie tylko ona nieźle podreperowała swój domowy budżet. Według medialnych doniesień, uczestniczka 9. edycji, Agnieszka Radwańska, miała dostawać 20 tysięcy złotych za odcinek, a Popek co tydzień miał inkasować 15 tysięcy. Rekordową stawkę miała wynegocjować Edyta Górniak, która wzięła udział w jednej z edycji emitowanych przez stację TVN. Sławna wokalistka podobno dostawała aż 60 tysięcy złotych.

Dzisiaj grzeje: 1. Niósł trumnę zamordowanej, 6-letniej córki. Niezwykła rzecz zaczęła się nad nią dziać
2. 6 osób nie żyje, trwa pilna akcja policji. Media obiegły wiadomości o niesłychanej tragedii za granicą

Okazuje się, że nieźle zarabiają również jurorzy programu. Iwona Pavlović podobno za każdy odcinek dostaje 10 tysięcy, Andrzej Grabowski zaś aż 18 tysięcy złotych. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Najczęstsze objawy kobiecych nowotworów. Nie wolno ich lekceważyć
  2. Polscy kibice zaatakowani w trakcie turnieju charytatywnego dla chorej dziewczynki
  3. Wielki gwiazdor X-Factor jest pedofilem. Jego ofiarami byli mali chłopcy
  4. Bardzo długo zatajała prawdę o chorobie nowotworowej. Gwiazda "M jak miłość" w końcu zdobyła się na szczere wyznanie
  5. Będzie 500 plus dla nowej grupy społecznej! Ale tym razem nikt się nie cieszy, tysiące Polaków oburzonych

źródło: Pudelek

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News