Partnerka z "TzG" męża Basi Kurdej-Szatan dostała wiadomość w windzie. Ujawniła przykrą dla mężczyzny treść

Partnerka z "TzG" męża Basi Kurdej-Szatan dostała wiadomość w windzie. Ujawniła przykrą dla mężczyzny treść Źródło: instagram.com/lenkakliment/

"Taniec z gwiazdami" zakończył się odpadnięciem z programu tancerki Lenki Klimentovej oraz męża Basi Kurdej-Szatan, Rafała Szatana. Nie tylko otrzymali małą ilość punktów, ale też widzowie nie chcieli oglądać ich dalszych popisów na parkiecie.

"Taniec z gwiazdami" pożegnał kolejną parę - tym razem padło na Lenkę oraz Rafała. Para nr 3 pożegnała się, dziękując na Instagramie za możliwość udziału i doping. Jednak Lenka Klimentova ujawniła coś jeszcze. W windzie wisiała wiadomość zaadresowana do niej i tanecznego partnera.

"Taniec z gwiazdami" skończył się dla nich zbyt szybko

Lenka i Rafał występowali jako pierwsi w piątkowy wieczór. Zatańczyli jive'a do utworu "It's Not Unusual" Toma Jonesa. Jurorzy nie docenili starań pary, a Andrzej Grabowski wprost przyznał, że jego uwagę przykuły tylko kroki Lenki. Dostali łącznie 17 punktów. Nie byli jednak jedyną parą z tak małą sumą ocen. Magda Bereda i Kamil Kuroczko dostali zaledwie 12 punktów, Monika Miller i Jan Kliment 16, a Akop Szostak i Sara Janicka - 15.

Para do końca miała nadzieję na szczęśliwy finał piątkowego odcinka. Niestety to właśnie oni nie pojawią się w kolejnym tygodniu zmagań. Lenka, Rafał oraz Basia Kurdej-Szatan byli w szoku, że ta przygoda tak szybko się kończy. Kiedy Lenka wracała do swojego mieszkania i weszła do windy, znalazła wiadomość od sąsiadów, którzy na bieżąco oglądają ją w programie. Nie zabrakło też słów skierowanych do Rafała Szatana.

"Nie wszyscy kochają piekło" - to przytyk w stronę męża Basi Kurdej-Szatan?

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Lenka pochwaliła się na swoim Instagramie kartką, która była przyklejona do drzwi windy. Jej treść brzmiała: "Lenka, nie wszyscy kochają piekło. My ciebie kochamy". Wielu internautów stwierdziło, że to widoczny przytyk w stronę jej tanecznego partnera, który wydawał się niektórym zbyt zadufany w sobie. Wiadomość na pewno też doszła do samego zainteresowanego - musiało być mu bardzo przykro.

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje legenda telewizji. Zmarł niespodziewanie, miał tylko 54 lata
2. Prawdziwe problemy synowej Zenka Martyniuka dopiero się zaczynają. Daniel udowadnia, na co go stać

- Super tańczysz i jesteś super. Pozdrówka - na kartce był też dopisek od innej sąsiadki, która śledziła wyczyny Lenki i Rafała w Polsacie.

- Dziękuję kochani sąsiedzi. Kocham, Lenka - napisała czerwonym, wyrażającym miłość pisakiem tancerka. Sąsiedzi na pewno byli zadowoleni, że Lenka zauważyła ich podnoszące na duchu słowa.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Lidl wycofuje popularny produkt. Jego składnik WYWOŁUJE WYMIOTY
  2. Agata Duda na wizycie w USA przebiła samą siebie. Melania Trump zzielenieje z zazdrości
  3. Mąż słodko zemścił się na żonie. Wszystko stało się podczas smażenia jajek sadzonych
  4. Agnieszka Chylińska sfotografowana bez makijażu. Zdjęcie wywołało poruszenie, twierdzą, że wygląda jak Maryla Rodowicz
  5. Rodzina cieszyła się właśnie kolacją, gdy u progu ich drzwi pojawił się nieproszony gość. Wszyscy radzą im, by natychmiast spalili dom

Źródło: Instagram

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News