Totalne zaskoczenie w finale "Tańca z gwiazdami". Wiadomo już, kto wygrał, nie wszystkim się to spodoba

Totalne zaskoczenie w finale "Tańca z gwiazdami". Wiadomo już, kto wygrał, nie wszystkim się to spodoba Źródło: .

Taniec z Gwiazdami w tym sezonie wzbudził wielkie emocje. W finale produkcji, w którym zmierzyli się Barbara Kurdej-Szatan i i Jacek Jeschke przeciwko Damianowi Kordasowi i Janji Lesar nie brakowało niesamowitych tańców. Zwycięzca tegorocznej edycji może się nie spodobać wielu fanom programu.

Taniec z Gwiazdami jak co edycję dostarczył wielkich emocji. Dzisiejszy finał stał na najprawdopodobniej najwyższym poziomie od lat, a Barbara Kurdej-Szatana i Damian Kordas dali prawdziwy pokaz tanecznego talentu. Mimo że gwiazdy dopisały formą, to zwycięzca mógł być tylko jeden.

Taniec z Gwiazdami z wyjątkowo zadziwiającym finałem. Tak wysokiego poziomu nie było od dawna

Tegoroczna edycja show mogła się podobać wszystkim fanom tańców towarzyskich. O tym, kto wystąpi w finale programu, decydowały naprawdę minimalne różnice w głosowaniu telewidzów. Ostatecznie jednak to Barbara Kurdej-Szatan i "czarny koń" tej edycji - Damian Kordas stanęli przed możliwością wygrania Kryształowej Kuli.

Finał od samego początku był pełen emocji. Jury słało komplementy w kierunku jednej i drugiej pary. Każdy kolejny występ był lepszy od poprzedniego, a wśród występujących pojawiły się wielkie emocje związane z podsumowaniami miesięcy prób i tanecznego wysiłku. Mimo że celebryci na parkietach wyglądali jak profesjonaliści, to telewidzowie musieli zdecydować o tym, kto zwycięży.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Zwycięzcy wyjątkowo wyrównanego finału

Jak się okazało, widzom bardziej do gustu przypadł występ Damiana Kordasa i Janji Lesnar. Para od samego początku była w gronie faworytów, a wzruszona gwiazda i jego tancerka nie kryli wielkiej radości w trakcie odbierania nagrody Kryształowej Kuli.

Dzisiaj grzeje: 1.Nie żyje legendarny aktor. Zmarł nagle, fani pogrążeni w żałobie
2. Zagrał w 60 filmach, nie żyje słynny aktor. Polacy będą zaskoczeni przekazywanymi informacjami

Trzeba przyznać, że dzisiejszy finał tylko utwierdził wszystkich w przekonaniu, że Damian Kordas ma prawdziwy talent taneczny. Mimo że ta decyzja telewidzów nie przypadnie do gustu wszystkim telewidzom, to trzeba docenić miesiące starań i mierzenia się z utalentowanymi przeciwnikami. Na kolejne taneczne emocje fani telewizji Polsat będą musieli poczekać do 2020 roku. Miejmy nadzieję, że następna edycja będzie także tak emocjonująca.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Ugotowała ziemniaki inaczej niż zwykle z dodatkami, które każdy ma pod ręką. Mąż zaczął ją nosić na rękach
  2. Zdjęcie jest przerażające. Fani zobaczyli na nim Patrycję Markowską i pobledli
  3. Oko wypełniło mu się krwią i nagle stracił wzrok. Gwiazdor "Kiepskich" przeżył dramatyczne chwile
  4. Tadeusz Rydzyk uderza w Polsat i TVN. Wplata Maksymiliana Kolbe
  5. Koniec z pieniędzmi na dzieci. Rodzice ZMUSZENI wykładać po 600 zł na dziecko!

źródło: Polsat

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News