To będzie prawdziwa petarda! W "Tańcu z gwiazdami" pojawi się legendarny polski polityk

To będzie prawdziwa petarda! W "Tańcu z gwiazdami" pojawi się legendarny polski polityk Źródło: instagram/tanieczgwiazdami/

Nowy odcinek programu "Taniec z gwiazdami" wszystkim zapadnie w pamięć. Emocji wśród jury i widzów nie zabraknie, choć trudno jest przewidzieć, czy będą one pozytywne, czy nie. Na wielkim parkiecie pojawi się legendarny polityk.

"Taniec z gwiazdami" trwa w najlepsze, a każdy kolejny odcinek dostarcza telewidzom coraz to większych wrażeń. Do tej pory fani show mogli nie tylko lepiej poznać uczestników, ale również razem z nimi przezywać wszystkie oceny jurorów i finalnie ze smutkiem żegnać tych, dla których walka o kryształową kulę dobiegła końca. Radości i łez wzruszenia nie brakowało, jednak kolejny odcinek może dostarczyć jeszcze innych emocji. Wszystko za sprawą niespodziewanego występu polskiego polityka.

Legendarny polski polityk stanie na parkiecie programu "Taniec z gwiazdami". To będzie petarda 

Choć do premierowego odcinka show Polsatu zostało jeszcze kilka dni, media już zdradziły, czego tym razem widzowie mogą się spodziewać. Jak wiadomo, wśród uczestników swoje miejsce znalazła Monika Miller, wnuczka byłego premiera Leszka Millera, który wytrwale wspiera ją w tanecznych zmaganiach. 

Okazuje się, że to nie będzie jego jedyny wkład w uczestnictwo wnuczki i już 25 października sam stanie na parkiecie. Wszystko dlatego, że w najbliższym odcinku każda z gwiazd zatańczy nie tylko z programowym partnerem, ale również bliską osobą. Niektórzy postanowili spróbować swoich sił z mamą czy przyjacielem, natomiast Monika nie wahając się ani minuty, wybrała dziadka. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Ten taniec zapamiętają wszyscy 

Wielu nie zdążyło jeszcze ochłonąć po tak niespodziewanych informacjach, a kolejne mogą ich wprawić w osłupienie. Wiadomo, jaki taniec wykonają dla jury i publiczności Monika i jej dziadek. Jak możemy się dowiedzieć, specjalnie do piosenki The Beatles pod tytułem "Yesterday" zatańczą walca. 

Dzisiaj grzeje: 1. Pamiętacie Marynę z Janosika? Tak dziś wygląda aktorka, za którą szalały miliony Polaków
2. Pozwalała setkom mężczyzn wykorzystywać niepełnosprawną 14-letnią córkę. Tylko dla ludzi o mocnych nerwach

Odcinek zapowiada się zatem pełen wrażeń, a choreografia Millerów to nie jedyna, na jaką czekają widzowie. Wielkim zaciekawieniem cieszy się również Barbara Kurdej-Szatan czy młoda Magda Bereda, która od pierwszego odcinka zbiera same krytyczne słowa i póki co nie udało jej się przekonać do siebie jurorów, a mimo to widzowie wciąż dają jej kolejne szanse pokazania swoich "umiejętności".

Najlepsze newsy dnia:

  1. Minister POSTAWIŁA SIĘ Kaczyńskiemu. Mówi "nie" kluczowemu pomysłowi PiS
  2. 8-letni chłopiec przeżył piekło. Jego pijana matka karmiła przez wiele miesięcy martwe niemowlę
  3. Przez rok w kilka osób regularnie gwałcili 15-latkę. Kiedy wyznała prawdę o swoim cierpieniu, wydarzyło się najgorsze
  4. Nieoczekiwane wiadomości o córce Anny Przybylskiej. Jej ojciec podjął kluczową decyzję
  5. Wielu Polaków było wstrząśniętych jej walką o życie. Niestety 5-letnia Hania nie żyje

Źródło: onet 

Następny artykuł