Joanna Mazur z "Tańca z gwiazdami" w końcu dostała mieszkanie. Wiadomo co się z nim dzieje, prawda wyszła na jaw tuż przed świętami

Joanna Mazur z "Tańca z gwiazdami" w końcu dostała mieszkanie. Wiadomo co się z nim dzieje, prawda wyszła na jaw tuż przed świętami Źródło: .

Taniec z Gwiazdami, który we wiosennej edycji wygrała niewidoma biegaczka Joanna Mazur, obfitował w wiele wzruszeń i nieoczekiwanych zwrotów akcji. Utalentowana sportsmenka podczas występów w programie otrzymała mieszkanie. Wiemy, co się z nim dzieje.

Taniec z Gwiazdami w przedostatniej edycji obfitował w mnóstwo emocji. Wszystko za sprawą zwyciężczyni programu Joanny Mazur, niewidomej biegaczki. Historia kobiety, która pomimo sporych osiągnięć mieszkała w bardzo skromnych warunkach, poruszyła tysiące osób. Zorganizowano zbiórkę na rzecz sportsmenki. Widzowie w ciągu zaledwie kilku dni uzbierali na jej rzecz 300 tysięcy złotych. Nie zabrakło również hojnych sponsorów - to właśnie oni kupili Joannie mieszkanie

Taniec z Gwiazdami wygrała, teraz pora na cieszenie się nagrodą

Kiedy w jednym z odcinków show Joanna Mazur pokazała widzom i jurorom swoje mieszkanie w akademiku, materiał wstrząsnął mnóstwem ludzi. Jurorzy w mocnych słowach wypowiadali się na temat udzielenia kobiecie wsparcia. Wszyscy zgodnie uważali, że multimedalistka zapracowała sobie na życie w godnych warunkach. Ten pamiętny odcinek oglądała również córka biznesmena Zbigniewa Jakubasa. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- O pani historii dowiedziałem się w ubiegły piątek, od mojej córki Joanny. Podeszła do mnie zapłakana i powiedziała, żebym obejrzał program w internecie. Wzruszyłem się jeszcze bardziej niż pan Andrzej Grabowski. Mam to szczęście, że jako przedsiębiorca w Krakowie buduję nowe osiedle na ulicy Wrocławskiej. Chciałbym teraz powiedzieć, że jestem zaszczycony tym, że mogę wręczyć pani symboliczny klucz do mieszkania, które pani od nas otrzymuje - powiedział później biznesmen w programie. 

Wiemy, co dzieje się z mieszkaniem

Joanna Mazur trafiła na ludzi o wyjątkowo hojnych sercach. Otrzymała mieszkanie w pakiecie z wykończeniem wnętrz. Zdradziła, że zaaranżowała już kuchnię, łazienkę, salon i sypialnię. Pomógł jej w tym projektant wnętrz. Chociaż symboliczny klucz do mieszkania kobieta otrzymała w kwietniu, to do nowego lokum wprowadziła się zaledwie kilkanaście dni temu. 

Dzisiaj grzeje: 1. Z OSTATNIEJ CHWILI: Paweł Królikowski trafił do szpitala. Nie jest dobrze
2. Wszyscy nie żyją, nie mieli żadnych szans. TVN przekazał porażające słowa brata jednego z nieżyjących nastolatków

 – Mieszkam w nim już od kilkunastu dni. Wspaniale się w nim czuję. Oczami wyobraźni widziałam, jakie powinno być i z pomocą pani architekt właśnie tak je urządziłam – powiedziała biegaczka na łamach tygodnika "Świat i ludzie". 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Poszukiwana osoba, która wyrzuciła ciężarną suczkę z samochodu. "Zaczęły się świąteczne porządki"
  2. Emerytury 2020. Znamy już stawkę i wysokość waloryzacji
  3. Pan Władysław całe życie odprowadzał składki, ale nie dostaje emerytury z ZUS-u. Powód nie mieści się w głowie
  4. Wigilijna sałatka ze śledziem i tajnym składnikiem zniknie z talerzy w minutę. Goście będą Cię błagać o przepis
  5. To miał być zwykły pierwszy taniec. Nagle para młoda zrobiła niebywałą rzecz, wszyscy goście przecierali oczy ze zdumienia

Źródło: Super Express

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News