Fani księdza z "Tańca z gwiazdami" w żałobie. Po informacji o śmierci, wylała się fala hejtu

Fani księdza z "Tańca z gwiazdami" w żałobie. Po informacji o śmierci, wylała się fala hejtu Źródło: Public Domain Pictures

"Taniec z gwiazdami" jest jednym z najpopularniejszych programów rozrywkowych nie tylko w Polsce, ale także Wielkiej Brytanii. Gwiazdą tamtejszej edycji programu był ksiądz Richard Coles, który szybko podbił serca widzów. Kiedy jednak duchowny przekazał smutne wieści o śmierci swego partnera, wylała się na niego fala hejtu.

"Taniec z gwiazdami" uczynił się księdza Richarda Colesa gwiazdę brytyjskiej telewizji. Duchowny wystąpił w edycji programu z 2017 roku i chociaż zajął przedostatnie miejsce, zdążył zaskarbić sobie sympatię dużej grupy widzów. Niestety w bardzo trudnych dla kapłana chwilach spadł na niego ogromny hejt.

"Taniec z gwiazdami". Uczestnik programu stracił ukochanego

17 grudnia zmarł życiowy partner homoseksualnego duchownego. 42-letni David Coles także był księdzem, co jest w pełni tolerowane w Kościele Anglikańskim. Jak przekazał znany z tanecznego show kapłan, jego ukochany przez długi czas zmagał się z bardzo poważnymi problemami zdrowotnymi, których nie udało mu się przezwyciężyć. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Chociaż do Colesa spłynęło sporo słów współczucia i wsparcia, wylał się na niego także hejt. Niektórzy internauci pisali, że zmarły pastor na pewno trafi do piekła, czy sugerowali nawet, iż jego śmierć była karą za życie w homoseksualnym związku. Inni przekonywali za to, że duchownego także czeka bolesna kara od Boga. 

Dzisiaj grzeje: 1. Dramat w domu Wałęsów! Danuta Wałęsa zdradziła całą PRAWDĘ o Lechu. Polacy będą WŚCIEKLI
2. Po roku od śmierci Kory, Sipowicz ma nową kobietę. Dwa razy młodsza, kulisy ich związku są porażające

Duchowny odpowiedział na nienawistne wiadomości

Sam Coles odpowiedział już na pełne zawiści słowa, które spływają pod jego adresem. Jak stwierdził, hejt wcale go nie dotyka, gdyż jest obecnie ekspertem w odczuwaniu prawdziwego bólu. Dodał też, że zastanawia się jedynie, co dzieje się w głowach osób przysyłających mu krzywdzące wiadomości.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nad Pawłem Królikowskim czuwa żona. Choroba pierwszy raz dała o sobie znać już lata temu
  2. Nie żyje wielokrotny mistrz kraju. Federacja podała informacje o przyczynach śmierci, smutne wiadomości
  3. Zdjęcia Beaty Kozidrak trafiły do sieci. Widok jest druzgocący
  4. Niesamowite! Córka Kukulskiej wygląda jak mała Anna Jantar
  5. Rodzice tylko na chwile zostawili dziecko samo z psami. Zamarli widząc co się stało

Źródła: Super Express, Twitter

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News