Uwielbiana gwiazda wyleciała z "TzG". Polacy go pokochali, ale fatalny występ przesądził o wyniku głosowania

Uwielbiana gwiazda wyleciała z "TzG". Polacy go pokochali, ale fatalny występ przesądził o wyniku głosowania Źródło: Screen/ Facebook/ Dancing With The Stars. Taniec z gwiazdami

"Taniec z Gwiazdami" znów wzbudził wielkie emocje. Z programu odpadła kolejna gwiazda. Nie wszyscy widzowie mogą się z tym pogodzić, ale werdykt jest nieubłagany. Tej pary już w kolejnych odcinkach nie zobaczymy.

"Taniec z gwiazdami" zebrał przed telewizorami miliony widzów. Drugi odcinek 10. edycji programu wzbudził wielkie emocje. Niestety, nie wszyscy będą zadowoleni z przebiegu odcinka. Jedna z ulubionych par musiała pożegnać się z programem. Ogłoszono oficjalne wyniki.

"Taniec z gwiazdami" już po drugim odcinku. Wiadomo, kto odpadł.

Oczywiście trzeba mieć świadomość, że występ w tanecznym show nie jest prosty i każdemu, szczególnie amatorom, przydarzają się błędy, ale niestety - tym razem dla jednej z par pomyłki okazały się niewybaczalne. Gwiazdy dały z siebie wszystko i w napięciu czekały na werdykt telewidzów. 

Wybór na pewno nie był prosty, ale przykra decyzja musiała zostać podjęta. Widzowie zdecydowali, że w następnym odcinku nie zobaczymy już Rafała Szatana i Lenki Klimentovej. Ich występ okazał się niesatysfakcjonujący i ta para nie pojawi się już na parkiecie tanecznego show Polsatu.

Także jurorzy negatywnie ocenili ten taniec. Andrzej Grabowski, Iwona Pavlović i Michał Malitowski wyliczyli błędy, które para popełniła w trakcie tańca. Liczba punktów, które im przyznano, także nie była imponująca. Argumenty jurorów przekonały większość telewidzów i to właśnie Rafał Szatan wystąpił po raz ostatni. Pozostanie mu trzymanie kciuków za swoją żonę, Barbarę.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Wyrasta nowa faworytka. Rywalizacja będzie ostra

Zwycięzcami odcinka zostali zdecydowanie Sandra Kubicka i Adam Adamonis. Ich taniec zachwycił zarówno jurorów, jak i publiczność. Wzruszający walc zaimponował fachowcom. Parę chwaliła nawet słynąca z ostrych ocen Iwona Pavlović, ciepłe słowa powiedział Michał Malitowski - ostatecznie duet zebrał aż 27 punktów. 

Dzisiaj grzeje: 1. Uwielbiana gwiazda przez lata ukrywała straszliwą chorobę. Ślady na ciele zasłaniała makijażem, teraz choroba zaatakowała jej twarz [ZDJĘCIA]
2. Nie żyje bohaterka najsłynniejszego ślubu w Polsce

Tym samym Sandra Kubicka staje się jedną z faworytek całego programu. Po pierwszym odcinku w zgodnych opiniach to miano przyznano Barbarze Kurdej-Szatan, która występuje w parze z Jackiem Jeschke. Tym razem jej taniec został oceniony trochę niżej - mocno skrytykowała go Iwona Pavlović. Powiedziała, że w ich tańcu brakowało przede wszystkim przeprostów.

Przed trzecim odcinkiem show emocje rosną. Rywalizacja na pewno będzie ostra. A parom, które odetchnęły z ulgą, bo ich mniej idealne występy nie przyniosły konsekwencji, mają tydzień na ciężką pracę i poprawę umiejętności.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Potrzebujesz gotówki? Istnieją dwa banalne sposoby, żeby szybko ją zdobyć
  2. Wielka zmiana w dokumentach prawa jazdy. Jeszcze w tym roku
  3. 6-letni syn polskiego muzyka zginął w wypadku samochodowym. Autem kierowała MATKA. Aż chce się płakać
  4. Gdzie jest grób Witolda Pyrkosza? Wiele osób może się mocno zdziwić
  5. Sceny rozrywają serce. Na premierze filmu Anna Woźniak-Starak nagle zalała się łzami, chwilę później Agnieszka wpadła w rozpacz
  6. Pilne informacje TVN. Po 25 latach rozwiązano zagadkę jednego z najbardziej tajemniczych zaginięć w historii Polski

Źródło: Polsat

Następny artykuł