Ale się porobiło. Bohaterka Tańca z gwiazdami jest w ciąży?

Ale się porobiło. Bohaterka Tańca z gwiazdami jest w ciąży? Źródło: Instagram / Agnieszka Hyży

Taniec z gwiazdami uczynił z Agnieszki Hyży jedną z największych gwiazd stacji Polsat. Prezenterka bardzo aktywnie udziela się na swych profilach w mediach społecznościowych, dzieląc się z fanami szczegółami życia prywatnego. Jeden z jej ostatnich wpisów zasugerował, że może być w ciąży.

Taniec z gwiazdami nieodłącznie kojarzy się widzom Polsatu z sylwetką Agnieszki Hyży, która zabiera fanów programu za jego kulisy. Prezenterka pozostaje związana z nadawcą od lat, prowadząc kolejne programy rozrywkowe oraz organizowane przez niego imprezy. Aktywnie działa także w mediach społecznościowych. Na Instagramie obserwuje ją już ponad 146 tys. internautów.

Taniec z gwiazdami. Prowadząca spodziewa się dziecka?

To właśnie za pośrednictwem tej platformy prezenterka podzieliła się z fanami zaskakującym wpisem. Jej słowa miały bowiem sugerować, że 35-letnia Hyży jest w ciąży.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Stuk puk, trochę mnie tu nie było... wypadłam z (o)BIEGU. Jak Wasz początek 2020? Jakieś te doby krótsze się stały w tym dwudziestoleciu... Pół miesiąca przemknęło. Ale jak to się mówi... CISZA TO WIELKI ŻYWIOŁ, W KTÓRYM RODZĄ SIĘ WIELKIE RZECZY. Więc już nie mogę się doczekać, żeby urodziło i... zaczęło żyć swoim życiem. Brzmi dwuznacznie i niech tak zostanie. Niedopowiedzenia są... fajne - napisała gwiazda.

Prezenterka wychowuje już córeczkę

Wpis Hyży szybko spotkał cię z ciepłym odbiorem. Chociaż nie poinformowała bezpośrednio, że spodziewa się dziecka, wielu fanów zdążyło jej już pogratulować. Tego, czy prezenterka rzeczywiście jest w ciąży, dowiemy się zapewne już w najbliższym czasie.

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyją członkowie uwielbianego zespołu. Policjanci mieli problem z rozpoznaniem ciał
2. Znamy terminy wypłat trzynastej emerytury. Każdy emeryt powinien zapisać je sobie w kalendarzu

Przypomnijmy, że gwiazda ma już córkę Martę. Dziewczynka ma 7 lat i jest owocem związku Hyży z jej byłym mężem, Mikołajem Witem. Od 2015 roku prezenterka pozostaje żoną Grzegorza Hyżego, który ma już dwójkę dzieci - synów Wiktora i Alexandra - także z poprzedniego małżeństwa.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Już niedługo może być najczęściej diagnozowanym nowotworem. Ponad połowa przypadków wykrywana jest zbyt późno
  2. Polscy kibice zaatakowani w trakcie turnieju charytatywnego dla chorej dziewczynki
  3. Adrian z "Rolnik szuka żony" w końcu powiedział "dość". Musiał zareagować, chodzi o jego wybrankę
  4. Katarzyna Dowbor w końcu przesadziła? Jej słowa o własnej rodzinie wprawiają w osłupienie
  5. Kobieta poszła do toalety. Chwilę później została zaatakowana, dramatycznie walczyła o życie

Źródło: Instagram

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News