Nie żyje mąż znanego księdza. Był gwiazdorem "Tańca z gwiazdami"

Nie żyje mąż znanego księdza. Był gwiazdorem "Tańca z gwiazdami" Źródło: .

Właśnie pojawiła się niezmiernie przykra informacja. Nie żyje wieloletni partner najbardziej znanego księdza i uczestnika programu "Taniec z gwiazdami". Z całego świata płyną kondolencje.

Program Taniec z gwiazdami ma na całym świecie swoich fanów, którzy dziś usłyszeli tragiczną wiadomość. Zewsząd napływają kondolencje dla partnera zmarłego. Informacje, które dziś ujrzały światło dzienne, są niezmiernie przygnębiające. 

Partner uczestnika programu "Taniec z gwiazdami" nie żyje 

Richard Coles, uczestnik programu "Taniec z gwiazdami", poinformował, że po długiej walce z chorobą ze światem pożegnał się jego wieloletni partner, David, który tak samo jak Richard był duchownym. David Coles odszedł w wieku 42 lat. Para spotkała się po raz pierwszy 12 lat temu, zakochali się w sobie i od tego czasu byli razem. 

- Przykro mi to mówić, ale David Coles zmarł. Był ciężko chory od dłuższego czasu. Dziękuję genialnemu zespołowi lekarzy, który się nim opiekował. Szczegóły pogrzebu wkrótce - napisał na Twitterze duchowny, informując tym samym o śmierci swojego partnera. 

Richard Coles jest najbardziej znanym duchownym w Wielkiej Brytanii, który otwarcie przyznaje się do tego, że żyje w związku z mężczyzną. W miejscu, którym mieszkali duchowni, było to powszechnie akceptowane.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Brytyjski "Taniec z gwiazdami"przesyła najszczersze kondolencje 

W związku ze śmiercią partnera, jednego z bardziej uwielbianych uczestników programu "Taniec z gwiazdami", cała Wielka Brytania pogrążyła się w smutku. Duchowny jest ciepło wspominany przez telewizję. Niestety, po śmierci Davida pojawiła się też lawina negatywnych komentarzy, które dotyczą związku dwóch mężczyzn, którzy są duchownymi. 

Dzisiaj grzeje: 1. Dramat w domu Wałęsów! Danuta Wałęsa zdradziła całą PRAWDĘ o Lechu. Polacy będą WŚCIEKLI
2. Wszyscy nie żyją, nie mieli żadnych szans. TVN przekazał porażające słowa brata jednego z nieżyjących nastolatków

Niezależnie jednak od tego, kogo pokochali, z całego świata płyną do uczestnika programu "Taniec z gwiazdami" najszczersze kondolencje. Smutek, który pojawił się w życiu Richarda Colesa, szybko nie minie, ale wie, że ma ogromne wsparcie wśród ludzi z każdego zakątka świata.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Fakt, o którym rząd milczy, w kontekście wzrostu emerytur. Najubożsi emeryci zostaną najbardziej pokrzywdzeni
  2. Święta z "niespodzianką". 6,5 mln Polaków będzie miało przykry problem
  3. Porażające doniesienia z polskiej miejscowości. Babcia miała zmuszać wnuczki do najgorszych rzeczy, grozi jej 12 lat więzienia
  4. Cały rok jadł tylko ziemniaki. Niebywałe, co stało się z jego organizmem
  5. Asia z "Chłopaków do wzięcia" straciła dziecko. Ujawniła też poniżające kulisy programu

źródło: wp

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News