Lekarz przekazał Monice Miller druzgocącą diagnozę, a ona się popłakała. Jest źle, nie wiadomo, jak to się skończy

Lekarz przekazał Monice Miller druzgocącą diagnozę, a ona się popłakała. Jest źle, nie wiadomo, jak to się skończy Źródło: instagram/monika miller

"Taniec z gwiazdami" przedstawił większości Polaków niesamowitą kobietę, wnuczkę polskiego polityka Leszka Milera. Dziś pojawiły się informacje odnośnie stanu zdrowia Moniki. Lekarz przekazał jej naprawdę druzgocące informacje. Nic dziwnego, że po wyjściu z gabinetu lekarskiego zalała się łzami.

"Taniec z gwiazdami" pozwolił widzom poznać niesamowitą postać. Monika Miller, która udowodniła, że nie jest tylko "wnuczką znanego dziadka", przekazała rozrywające serce informacje dotyczące swojego stanu zdrowia. 

Gwiazda programu "Taniec z gwiazdami" jest ciężko chora 

- Mam guzy na strunach głosowych. Przyczyną są powikłania po odbytym krztuścu. Przepisano mi sterydy, leki antyhistaminowe oraz leki chroniące struny głosowe przed dalszym zniszczeniem. Jeżeli leczenie nie pomoże, konieczna będzie operacja i wycięcie guzów. Niestety, za bardzo ostatnio obciążałam struny głosowe i po nagraniu nowego kawałka będę musiała zrobić krótką przerwę od śpiewu. Zostaną mi tylko lekkie ćwiczenia wokalne - wyznała Monika Miller.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Okazało się, że ulubiona gwiazda programu "Taniec z gwiazdami" będzie musiała zawiesić karierę muzyczną ze względu na guzy. 

- Popłakałam się. Ostatnio nabawiłam się dużo problemów związanych ze zdrowiem, ale najokropniejszą rzeczą zawsze będą dla mnie komplikacje gardła i strun głosowych. Nie ma nic gorszego - opowiedziała, jak zachowała się po wyjściu z gabinetu lekarskiego. 

Na szczęście rodzina jest dla niej wsparciem i każdego dnia może na nich liczyć. 

Monika Miller to nie tylko "Taniec z gwiazdami"

Widzom programu "Taniec z gwiazdami"najbardziej zapadł w pamięć występ Moniki Miller w parze razem ze swoim dziadkiem. Polski polityk na prośbę swojej wnuczki wziął udział w jednym z odcinków, czym zachwycił publiczność zgromadzoną w studiu i przed telewizyjnymi ekranami. 

Dzisiaj grzeje: 1. Córka Beaty Tyszkiewicz zdradziła rodzinną tajemnicę. Zrobiło się bardzo niezręcznie
2. Tysiące Polaków wychowało się na jego twórczości w PRL-u. Polsat przekazał smutną wiadomość

Jednak Monika Miller to nie tylko udział programie tanecznym i znany dziadek, ale przede wszystkim uzdolniona wokalnie artystka. We wrześniu bieżącego roku wydała singiel "W bezruchu", który spodobał się internautom i krytykom muzycznym. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Opłata paliwowa drastycznie w górę. Kierowcy powinni przygotować się na drastyczne PODWYŻKI?
  2. Jarosław Jakimowicz dostał pracę w TVP. Wiemy, co będzie robił
  3. Znany i ceniony lekarz skrywał mroczną tajemnicę. Wykorzystał nawet 250 dzieci
  4. Dzięki przepisowi legendarnego Gordona na jajecznicę każde śniadanie zamienia się ucztę. Zdziwisz się jaki jest prosty
  5. Tylko stali i patrzyli, jak umiera niespełna 2-tygodniowe dziecko. Od pielęgniarki usłyszeli haniebne słowa, które przesądziły o jego losie

źródło: pudelek 

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News