Piotr Molecki East News
Irmina Jach - 18 Września 2020

Niebywałe, wszyscy trzymali za nich kciuki. Uwielbiana para z hukiem odpadła z "Tańca z gwiazdami"

"Taniec z Gwiazdami" to jeden z ulubionych programów polskich telewidzów. Każdy odcinek show przyciąga przed telewizory tysiące osób, które kibicują swoim faworytom podczas tanecznych zmagań. Nikt nie spodziewał się, że dzisiejsze występy zakończą się w tak nieoczekiwany sposób. Jurorzy zdecydowali, że program opuści uwielbiana para. Wszyscy trzymali za nich kciuki, nikt nie spodziewał się takiego scenariusza.

"Taniec z Gwiazdami" to show, które pozwala telewidzom na przeżywanie niesamowitych emocji. Piękne stroje tancerzy, nastrojowe światła i wspaniałe aranżacje muzyczne sprawiają, że trudno oderwać oczy od ekranu. Niestety, każdy z odcinków kończy się eliminacjami, z których wynikiem nierzadko nie zgadzają się fani. Tak było także tym razem. Telewidzowie nie mogą uwierzyć, że jurorzy zdecydowali o odejściu uwielbianej pary.

Andrzej Duda pożegnał wielkiego PolakaWiadomość o śmierci właśnie przeszyła media. Andrzej Duda pogrążył się w smutkuCzytaj dalej

"Taniec z Gwiazdami" zszokował telewidzów, odpadła uwielbiana para

Ubiegły odcinek programu "Taniec z Gwiazdami" był wyjątkowy. Żadna z par nie odpadła w ramach klasycznej eliminacji. Sylwester Wilk, sportowiec, który w ubiegłym roku stracił nogę na skutek tragicznego wypadku i jego partnerka, zdecydowali się na opuszczenie programu po tym, kiedy celebryta zaczął uskarżać się na problemy zdrowotne. Podczas treningów nadwyrężył amputowaną kończynę, przez co nie był w stanie założyć protezy, bez której taneczne akrobacje były niezwykle trudne. Nieoczekiwane pożegnanie pary wzbudziło duży smutek. Niepełnosprawny sportowiec był dla wielu osób wzorem, pokazywał, że problemy nie przekreślają szans na oszałamiającą karierę i spełnianie marzeń.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Beata Tadla przeżywa dramatDramat w domu Beaty Tadli. Relacja z miejsca zdarzenia jest porażającaCzytaj dalej

Rywalizację o nagrodę główną toczyło w najnowszym odcinku toczyło osiem par: Nicole Bogdanowicz i Kamil Kuroczko, Mikołaj Jędruszczak i Sylwia Madeńska, Bogdan Kalus i Lenka Klimentova, Ania Karwan i Jan Kliment, Sylwia Lipka i Rafał Maserak, Milena Rostkowska-Galant i Jacek Jeschke, Julia Wieniawa i Stefano Terrazzino oraz Edyta Zając i Michał Bartkiewicz. Uczestnicy, oceniani przez jury w standardowym składzie, tańczyli do największych hitów muzyki filmowej. Jako pierwsi na parkiet wyszli Bogdan Kalus i Lenka Klimentova. Niestety, ich układ nie wzbudził zbyt dużego entuzjazmu wśród oceniających.

Dzisiaj grzeje:

1. Na miejscu mnóstwo policjantów i strażaków, natychmiastowo zamknięto teren. Porażające sceny w polskiej miejscowości

2. Wideo - „Policję dzwoń Wiesiek” - Kolizja w Gdańsku - kto wymusił pierwszeństwo?

3. Polacy spożywają ją codziennie. Zdecydowanie niszczy organizm, pijąc ją nie mamy nawet pojęcia

Andrzej Grabowski, Iwona Pavlovic i Michał Malitowski byli zachwyceni tańcem młodej influcencerki, Sylwii Lipki, która zatańczyła w parze z Rafałem Maserakiem. Duże emocje wzbudził również układ Edyty Zając i Michała Bartkiewicza. Jak co tydzień, niekwestionowaną faworytką jury była oczywiście aktorka, Julia Wieniawa, której kroku dotrzymywała także Anna Karwan. W związku z decyzją Sylwestra Wilka, oceny jurorów z czwartego odcinka zostały zsumowane z tymi, które pary otrzymały w dzisiejszego wieczora. Niestety, z programem musiała pożegnać się uwielbiana celebrytka, Nicole Bogdanowicz, której w tańcu towarzysył Kamil Kuroczko. Trudno uwierzyć w taki obrót sprawy, wszyscy trzymali za nich kciuki.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Kinga Duda otrzymała niespodziewany, bolesny cios. Te słowa na pewno dotrą do Pałacu Prezydenckiego
  2. Niewiarygodne odkrycie. Znamy kolejny powód zatonięcia Titanica
  3. Minister Zdrowia przekazał niespodziewane wieści o szczepieniach na grypę. Wszyscy na to czekali
  4. Z ostatniej chwili: przegłosowano ważny zakaz, wszystko pod osłoną nocy. Obejmie wszystkich Polaków
  5. Młoda para z Polski wprawiła gości w osłupienie. Na weselu zatańczyli tak, że "Taniec z Gwiazdami" się chowa
  6. Ewa zostawiła męża. Głodowała, jadła suchy chleb, bo unikał alimentów skandalicznymi sposobami

Kot - w śmietnikuZnalazła w śmietniku kilkudniowego kociaka. Dopiero potem dowiedziała się, co tak naprawdę uratowałaCzytaj dalej

Źródło: Plejada.pl

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News