Dantejskie sceny z Moniką Miller w roli głównej. "Wymiotowanie do kosza zaliczone"

Dantejskie sceny z Moniką Miller w roli głównej. "Wymiotowanie do kosza zaliczone" Źródło: .

Już niedługo Taniec z gwiazdami będzie liczył 100 odcinków. Z tej okazji trwają gorączkowe przygotowania uczestników do kolejnych występów. Monika Miller przyznała, że trenuje tak intensywnie, że jej organizm nie był już w stanie tego znieść.

Monika Miller występująca w show Polsatu Taniec z gwiazdami ma sporą konkurencję w programie. Wśród par wciąż o kryształową kulę walczy Barbara Kurdej-Szatan czy Sandra Kubicka. Mimo to córka Leszka Millera radzi sobie coraz lepiej, zyskując poklask publiczności i jurorów. Jednak ostatnie treningi poważnie nadwyrężyły jej zdrowie.

Monika Miller wymiotowała. Wszystko przez zbliżający się odcinek programu Taniec z gwiazdami

Gwiazda tańcząca w parze z Janem Klimentem musi ciężko pracować, żeby dotrzymać kroku innym parom. W trakcie ostatnich treningów wydarzyło się jednak coś, czego nikt by się nie spodziewał. Monika Miller tradycyjnie relacjonowała przygotowania na instagramowym stories. Jeden ze slajdów zaniepokoił jej fanów.

- Wymiotowanie do kosza zaliczone - napisała Monika Miller przy nagraniu.

Obserwujący zastanawiali się, jak nieludzki wysiłek musi podejmować córka Leszka Millera, że aż wymiotuje na treningach. Zaczęły zasypywać ją wiadomości od zmartwionych fanów, którzy domagali się wyjaśnień. W końcu Monika Miller zdecydowała się odnieść do pełnych niepokoju wiadomości.

Setny odcinek show Taniec z gwiazdami. Poważne przygotowania Moniki Miller

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Dużo z was pytało mnie, dlaczego dziś wymiotowałam do kosza na śmieci na treningach. Nie martwcie się, nie jestem chora. Nie mam żadnej grypy. Wymiotowałam, ponieważ, ja i Janek mamy na tyle ciekawy układ, mamy tyle podnoszeń i zakręceń, że po prostu robi mi się niedobrze i niestety wymiotuję - uspokajała Monika Miller.

Dzisiaj grzeje: 1. Danuta Wałęsa tym razem przesadziła. Jednym zdaniem rozwścieczyła miliony Polaków. To zabolało
2. TVN opublikował ważny apel dla Polaków. Można stracić ogromne pieniądze, nawet ponad 300 tysięcy złotych

Jak się okazało, zgubny wpływ dla żołądka Moniki Miller ma fokstrot, którego ma zatańczyć z partnerem w trakcie setnego odcinka show Taniec z gwiazdami. To właśnie w trakcie tego jubileuszowego odcinka w najbliższy piątkowy wieczór dowiemy się, czy przygotowania Moniki Miller warte były takiego wysiłku.

fot. screen/Instagram/m1ller.exe

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nowy podatek ma uderzyć w sieciówki. Ale MILIONY wyciągną z naszych kieszeni
  2.  Legendarny polski muzyk wyskoczył z okna mając 29 lat. Był niewidomy. Do dziś opłakują go tysiące fanów
  3. Mamie powiedziano, że 4-letni niepełnosprawny syn spadł ze schodów. Kiedy byli sami, powiedział jej trzy słowa, po których wstrzymała oddech
  4. Umawiali się na seksualne sesje z uczniami, wyjeżdżali na orgie do Niemiec. Polski supergwiazdor zdradził prawdę o znajomych księżach
  5. Roksana Węgiel będzie musiała zawiesić karierę? Wszystko przez informację o ciąży, która pojawiła się w rodzinie, jej mama zabiera głos

Źródło: Instagram

Następny artykuł