Gwiazdor "Tańca z gwiazdami" miesiącami ukrywał to przed mediami. Jego partnerka jest w zaawansowanej ciąży

Gwiazdor "Tańca z gwiazdami" miesiącami ukrywał to przed mediami. Jego partnerka jest w zaawansowanej ciąży Źródło: Facebook/Taniec z Gwiazdami

Taniec z Gwiazdami powrócił niedawno na ekrany z nową edycją. Okazuje się, że gwiazdor tego show skrywał przed wszystkimi wielki sekret. Niedługo zostanie ojcem.

Taniec z Gwiazdami w dużej mierze odpowiada za wielka popularność tego celebryty. Jak się okazuje, gwiazdorowi show Polsatu udało się miesiącami ukrywać pewien bardzo istotny fakt ze swojego życia prywatnego. Jego partnerka jest w zaawansowanej ciąży.

Taniec z Gwiazdami wrócił na ekrany 

Taniec z Gwiazdami wrócił na antenę Polsatu, a wraz z nową edycją widzowie oglądają kolejną grupę celebrytów zmagających się na parkiecie. Przez te wszystkie lata trwania show również tancerze, którzy towarzyszą znanym osobom, zyskali ogromną popularność. 

Jednym z ulubieńców fanów programu jest Rafał Maserak, który w najnowszej edycji tańczył z Joanną Lazer. Okazuje się, że tancerzowi długimi miesiącami udało się utrzymać w sekrecie ważną informację ze swojego życia prywatnego. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Radosna nowina 

Jak przekazał informator Pudelka, partnerka Rafała Maserka, z którą gwiazdor spotyka się już 4 lata, spodziewa się dziecka. Podobno Małgorzata Lis jest już w 7 miesiącu ciąży, co oznacza, że Maserak już niedługo powita na świecie swoją pociechę. 

Nie wiadomo w jaki sposób parze udało się utrzymać tę radosną nowinę w tajemnicy. Zwykle życie celebrytów jest bowiem bacznie obserwowane przez rzeszę reporterów, którzy śledzą każdy ich ruch. Rafał Maserak wraz z partnerką, najwyraźniej postanowili zostawić tę informację dla siebie. Ciąża to przecież bardzo stresujący czas, więc być może lepiej jest ją przeżywać z dala od błysków fleszy. 

Dzisiaj grzeje: 1.Legendarna polska piosenkarka ZGINĘŁA w wypadku. Miała 47 lat, teraz na jaw wyszedł jej romans

2. Tata kopał grób dla swojej przedwcześnie zmarłej córki. Nagle z trumny obok usłyszał płacz

Przystojniak z programu "Taniec z Gwiazdami" przez wiele osób uważany był za kobieciarza i podrywacza, który przez całe życie będzie daleki od założenia rodziny. Jak widać związek z Małgorzatą Lis jest jednak czymś bardzo poważnym. Najwyraźniej tancerz wreszcie zdecydował się ustatkować i założyć rodzinę. Prawdopodobnie to spotkanie odpowiedniej osoby zmieniło jego spojrzenie na te najważniejsze sprawy. Teraz zamiast na parkiecie, będzie musiał sprawdzić się w roli ojca dla swojego przyszłego potomka. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Biedronka BEZCZELNIE oszukiwała swoich klientów. Kara dla sklepu będzie olbrzymia
  2. Matka przedawkowała w supermarkecie. Kilkuletnia córeczka próbowała ją obudzić. Nagranie wyciska łzy
  3. 2-latek siedział na kolanach matki, chwilę później umierał w męczarniach. Podano szczegóły okrutnej zbrodni
  4. Młody aktor ma zmasakrowaną twarz. Miało dojść do brutalnego pobicia
  5. Gwiazda "39 i pół" przekazała smutną informację w DDTVN. Niestety, chodzi o nowotwór złośliwy

Źródło: Pudelek

Następny artykuł