Były gwiazdor "TzG" wywołał awanturę z mężem Iwony Pavlović. "W jury powinien zasiąść pan Stanisław z Warszawy, co dał auta Rydzykowi"

Były gwiazdor "TzG" wywołał awanturę z mężem Iwony Pavlović. "W jury powinien zasiąść pan Stanisław z Warszawy, co dał auta Rydzykowi" Źródło: screenshot/Polsat

"Taniec z gwiazdami" wzbudza emocje nie tylko popisami celebrytów, ale też ocenami jury. To właśnie one tak zdenerwowały byłego uczestnika programu, że postanowił skrytykować show w mediach społecznościowych. Odpowiedział mu mąż "Czarnej Mamby".

"Taniec z gwiazdami" od lat cieszy się niesłabnącą popularnością. W każdej edycji można podziwiać nowych uczestników, jednak tancerze, prowadzący oraz jury zazwyczaj pozostają bez zmian. W najnowszej edycji zabrakło jednak gwiazdora, który szkolił celebrytów przez 6 poprzednich sezonów. Tancerz jest oburzony tym, jak teraz wygląda show.

"Taniec z gwiazdami" skrytykowany przez byłego gwiazdora

Żora Koroljov nie został zaproszony do nowej edycji show. Najwidoczniej tancerz mocno przeżył odrzucenie i postanowił obejrzeć pierwszy odcinek wyjątkowo krytycznym okiem. Nie spodobały mu się opinie jury, co postanowił napisać na Facebooku. 

- W jury powinien zasiąść Steve Wonder, Andrea Boccelli i pan Stanisław z Warszawy, co dał auta Tadueszowi Rydzykowi... Tylko niestety on nie żyje - stwierdził.

Taka opinia zwróciła uwagę męża Iwony Pavlović, który postanowił odpowiedzieć. Zwrócił uwagę, że zawsze pierwszy odcinek serii różni się od pozostałych, co sam Żora powinien doskonale wiedzieć. Podkreślił, że noty są przyznawane za występ celebryty, a nie tancerza, do tego osoby nie są wychwalane, a zwyczajnie witane. Koroljov jednak nie wydawał się przekonany i odpowiedział Wojciechowi Oświęcimskiemu.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Awantura o oceny jury

Były gwiazdor postanowił nie odpuszczać. Bronił swojego zdania, a do tego skrytykował całe show. 

- Wojtku, o czym Ty gadasz? Ja bardzo uważnie oglądałem program i komentuję to, co widzę gołym okiem. Twoja kobieta i dwaj panowie pochwalili parę, która zatańczyła jak inwalidzi i powinna odpaść, a odpada para, która zatańczyła najlepiej - odpisał.

Dzisiaj grzeje: 1. Agnieszka Woźniak-Starak wspierana przez dziesiątki gwiazd. Aleksandra Kwaśniewska napisała coś wzruszającego
2. Niewierny mąż "zakleszczył się" w kochance. Nagranie trafiło do internetu, ale szybko zostało usunięte

Podkreślał, że sam wie, co mu wypada, a do tego podkreślił, że "Taniec z gwiazdami" "zszedł na psy". Zaznaczył też, że jego zdaniem odpadła para, która zatańczyła najlepiej i nikt nie docenia prawdziwej klasy, a jedynie potencjał. Fani programu są oburzeni takim zachowaniem. Uważają, że Żora przesadził z tak ostrymi słowami i sądzą, że to jest spowodowane zwykłą zawiścią. Bardzo są ciekawi, czy kolejne odcinki Koroljov też będzie tak ostro krytykował.

Najlepsze newsy dnia:

  1. GIS ostrzega: Popularny ser skażony. Zjedzenie grozi nawet ŚMIERCIĄ
  2. Mąż nie mógł się pogodzić ze śmiercią żony. Zajrzał do jej komputera i odkrył szokującą tajemnicę, która zmieniła wszystko
  3. Agnieszka Woźniak-Starak uczci pamięć męża w wyjątkowych okolicznościach. Nie mogła wybrać lepszego momentu
  4. Takich pląsów Magdy Gessler świat jeszcze nie widział. Mamy nagranie
  5. PiS chce wprowadzić wielkie zmiany w emeryturach. Wiadomo, kto dostanie więcej pieniędzy

źródło: Facebook

Następny artykuł