Niespodziewana decyzja Lipińskiej. Zrezygnowała z "Tańca z Gwiazdami", lecz niedługo zobaczymy ją w nowym show

Niespodziewana decyzja Lipińskiej. Zrezygnowała z "Tańca z Gwiazdami", lecz niedługo zobaczymy ją w nowym show Źródło: Instagram / blanka_lipinska

Taniec z gwiazdami traci ważną uczestniczkę. Blanka Lipińska niespodziewanie odchodzi z nowej edycji programu, czym szokuje fanów. Jak się okazuje, pisarka ma inne plany na przyszłość.

Taniec z gwiazdami póki co nie jest dla niej - tak zdecydowała Blanka Lipińska. Pisarka i celebrytka odrzuciła propozycję wystąpienia w nowej edycji programu w charakterze uczestniczki z powodu otrzymania innej, bardziej atrakcyjnej oferty. Jak zapewniła gwiazda, propozycja została jej złożona przez bardzo dobrą stację.

Taniec z gwiazdami nie wygrał z innym show

Blanka Lipińska przeżywała trudny okres swojego życia. Rozstała się z chłopakiem, niedawno padła też ofiarą medialnego bojkotu na własne życzenie. Na szczęście autorka bestsellerów powoli zaczyna wychodzić na prostą. Znowu udziela wywiadów i regularnie pojawia się na salonach. Co więcej, została kolejny raz zaproszona do udziału w nowej edycji Tańca z gwiazdami. Odrzuciła jednak tę propozycję na rzecz innej, zdaniem gwiazdy, o wiele bardziej atrakcyjnej. Przypominamy, że udział w popularnym show proponowano jej już kilkukrotnie, ale za każdym razem nie miała wystarczająco dużo czasu, aby poświęcić się treningom. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Autorka popularnych książek ma lepsze plany

W rozmowie z reporterką portalu Jastrząb Post pisarka zdradziła, że nie żałuje odrzuconej oferty. Co prawda nie wyklucza, że pojawi się w show za 2 lata, ale póki co jej głowę zaprząta inna propozycja współpracy. Na razie wszystko owiane jest tajemnicą. Blanka zdradza jedynie, że propozycja przyszła z "bardzo dobrej stacji". 

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje uwielbiany aktor. Widzowie go kochali, zmarł po nagłej chorobie
2. Ukryta kamera nagrała co tata robi z 4-letnią córką w jej pokoju. Gdy mama zobaczyła nagranie, natychmiast musiała zareagować

- Teraz dostałam propozycję innego projektu, też telewizyjnego. Na razie o tym nie mogę mówić, ale jest szansa, że zobaczycie mnie w telewizji na dłużej. Ja wiecznie żyję w świecie tajemnic i już się nie mogę doczekać, jak będziemy mieli wszystkie umowy podpisane, wtedy na pewno podzielę się z wami tym newsem. Będzie to bardzo dobra stacja. W przyszłym roku nie dam wam o sobie zapomnieć, ani filmem, ani swoją nietelewizyjną twarzą. - powiedziała Blanka Lipińska.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Z ostatniej chwili: b. polski premier wygrał z rakiem! Będzie żył
  2. Ryzykując swoje zdrowie walczą o pieniądze. Skandaliczny proceder w Biedronce
  3. Papież zmarł podczas stosunku z mężatką. Porażające szczegóły nieznanej szerzej historii
  4. Nic na wskazywało na najgorszy obrót spraw. Zmarł nagle w szpitalu, po wyjściu rodziny
  5. Wszedł do łazienki i prawie dostał zawału. W pralce zamknięte było jego dziecko, natychmiast rzucił się na ratunek

Źródło: Jastrząb Post

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News