Gwiazdor "Tańca z gwiazdami" pokazał zdjęcia ze szpitala. "Nie mogę się uśmiechać"

Gwiazdor "Tańca z gwiazdami" pokazał zdjęcia ze szpitala. "Nie mogę się uśmiechać" Źródło: Facebook/Taniec z gwiazdami

"Taniec z gwiazdami" rusza z kolejną edycją, a tymczasem gwiazdor poprzedniej odsłony show znalazł się w szpitalu. Celebryta poinformował swoich fanów o swoim nie najlepszym stanie zdrowia i przyznał, że nie może się uśmiechać.

"Taniec z gwiazdami" niedługo wraca na antenę Polsatu z nowymi uczestnikami. Gwiazdor poprzedniej edycji miał ostatnio problemy zdrowotne i podzielił się ze swoimi fanami zdjęciami ze szpitalnego łóżka. Celebryta opowiedział o tym, co mu się przytrafiło i wyznał, że nie może się teraz uśmiechać. Jego wielbiciele zaniepokoili się jego stanem. 

"Taniec z gwiazdami" rusza z kolejną edycją 

"Taniec z gwiazdami" jest niesamowicie popularny wśród polskich widzów. Taneczne show rusza niedługo z kolejną edycją, a w sieci pojawiły się niedawno niepokojące doniesienia dotyczące gwiazdora poprzedniej odsłony programu. 

Niezwykle lubiany Daniel Kuczaj, występujący pod pseudonimem Qczaj, trafił ostatnio do szpitala. Sławny trener personalny zaprezentował swoje zdjęcia po operacji nosa, którą musiał przejść. Wyjawił również, że jest obecnie w takim stanie, że nie może się nawet uśmiechać. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Bolesna wizyta na siłowni 

Qczaj musiał udać się do szpitala na operację nosa w związku z przykrym wydarzeniem ze swojej przeszłości, które odcisnęło piętno na jego zdrowiu. Doznał on bowiem wypadku na siłowni i uderzył głową w bieżnie, jednocześnie łamiąc sobie nos. Jak sam przyznaje, był wtedy młody i głupi, więc zamiast wybrać się do lekarza, poczekał, aż nos sam mu się zrośnie. Teraz boryka się z konsekwencjami tej nierozważnej decyzji. 

O całym zdarzeniu opowiedział w swoich mediach społecznościowych. Wyznał, że jest trochę zestresowany operacją, bo boi się pełnej narkozy. Podkreślił, że liczy na wsparcie fanów, gdy będzie już po wszystkim. We wtorek przegroda nosowa celebryty została szczęśliwie zoperowana. Teraz gwiazdor czeka na powrót do zdrowia i nie może się nawet uśmiechać. 

- Wybaczcie, ale dzisiaj brak uśmiechu. Dziś będę powściągliwy, bo nie mogę się uśmiechać - powiedział podczas filmiku nagranego dla fanów ze szpitalnego łóżka.

Dzisiaj grzeje: 1. Krzysztof Krawczyk przyjął ostatnie namaszczenie. Szczere wyznanie o śmierci
2. Emerytura mundurowych. Zmiany podpisał już prezydent Duda

Qczaj opublikował również swoje zdjęcia, na których ma całą zabandażowaną twarz. Widać, że operacja była bardzo poważna i gwiazdor będzie potrzebował trochę czasu, żeby dojść do siebie. Podziękował również swoim oddany fanom za ogromne wsparcie, jakie mu okazują. 

Źródło: Instagram/Qczaj

 

  1. Będziecie płakać! 5-latek zmarł na straszliwy nowotwór. Jego ostatnie życzenie złamie wam serce
  2.  Znaki zodiaku najlepszych kobiet. Faceci szaleją na ich punkcie. To najlepsze żony i kochanki
  3. Nareszcie! Agnieszka Kaczorowska wyjawiła najbardziej skrywaną tajemnicę. Poznaliśmy imię jej córki
  4. Tata usłyszał tylko wielki huk. Dla jego syna nie było już ratunku, zmarł na miejscu
  5. Nie żyje reprezentant kraju, uczestnik mistrzostw świata. Media przekazały wiadomości o nagłej śmierci piłkarza

Źródło: Instagram/Qczaj

Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu