Widzowie nie mogą darować Polsatowi. Jest mowa o wielkim oszustwie w pierwszym odcinku "Tańca z gwiazdami"

Widzowie nie mogą darować Polsatowi. Jest mowa o wielkim oszustwie w pierwszym odcinku "Tańca z gwiazdami" Źródło: POLSAT

"Taniec z gwiazdami" jest ustawiony? Trwa w Internecie zażarta dyskusja między widzami stacji Polsat, którymi po premierowym odcinku szargają sprzeczne emocje. Fani głośno sugerują, że to, co dzieje się w programie, jest oszustwem, a ich głosy w rzeczywistości nic nie znaczą.

"Taniec z gwiazdami" jest ustawiony? Internauci zaczęli zastanawiać się nad tym, na ile ich SMS-y, którymi wybierają, kto odpadnie z programu, mają rzeczywiście realny wpływ na przebieg zdarzeń w programie. Wielu fanów show zaczęło komentować premierowy odcinek produkcji stacji Polsat. Po jego emisji wyraźnie stracili zaufanie do programu.

"Taniec z gwiazdami" ustawiony? Internauci są oburzeni

Fani po raz kolejny zastanawiają się nad tym, czy program, który emituje stacja Polsat, jest ustawiony. Tego typu spekulacje pojawiły się już podczas finałowego odcinka poprzedniej edycji. Widzowie mieli wątpliwości co do uczciwości producentów programu z powodu faktu, że do finałowego odcinka 9. edycji dotarł kontrowersyjny youtuber Gimper. Zdaniem wielu jego taniec był bardzo słaby, a uczestnictwo w programie to jedna, wielka "ustawka". To samo stało się po ogłoszeniu zwycięstwa Joanny Mazur, która wygrała 9. edycję "Tańca z gwiazdami".

Nie inaczej jest teraz. Po premierowym odcinku rozpętała się burza w komentarzach w mediach społecznościowych. Internauci po raz kolejny wskazali na oszustwo producentów. Ich zdaniem Reni Jusis, która odpadła po pierwszym odcinku, tańczyła o wiele lepiej, niż pozostałe gwiazdy, które jednak "niesprawiedliwie" wciąż są w programie. Czy decyzja o jej przegranej faktycznie była ustawiona? Fani chcieliby poznać prawdę.

 - To wszystko jest z góry ustawione - twierdzi jedna z internautek.

 - I jak ten program oglądać jak od pierwszego odcinka już zaczynają się machloje. Bardzo niesprawiedliwe - uważa użytkowniczka sieci.

 - Szkoda, byli słabsi tancerze. Niesprawiedliwie odpadli - czytamy.

 - Też się wkurzyłam. Znowu ustawka - twierdzi fanka programu na Facebooku.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Dzisiaj grzeje: 1. Gwiazdor Polsatu chorował na nowotwór. NIKOMU nie powiedział o śmiertelnej chorobie, walczył w samotności
2. Ksiądz nie wiedział, co ma zrobić. Panna młoda przez niego odwołała ślub w ostatnim momencie

Choć fani są oburzeni, to jednak trzeba pamiętać, że ich spekulacje o nieuczciwości producentów już raz zostały brutalnie zakończone przez stację Polsat. Na funpage'u "Tańca z gwiazdami" po finale 9. edycji opublikowano oficjalne wyniki, gdzie pokazano stosunek głosów zwycięzcy do przegranego. Tym samym udowodniono, że zwyciężczyni 9. edycji, uczciwie wygrała "Taniec z gwiazdami", a głosy widzów mają znaczenie. Być może tym razem również dojdzie do takiej sytuacji. 

Fot. Facebook

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wszyscy z prawem jazdy zapłacą. Szykujcie się na wydatek 
  2. Najgorsze znaki zodiaku u kobiet. One potrafią zamienić życie w PIEKŁO
  3. Odrzucił zaloty Margaret, a teraz zaśpiewał przed nią w "The Voice of Poland". Reakcja trenerki? "On mnie nie chciał!"
  4. 10-latka upuściła niemowlaka, później go nadepnęła. Za jego zabicie odpowie jak dorosła
  5. Mąż przez 21 lat ukrywał przed nią tajemnicę. Gdy poznała okrutną prawdę, chciała spalić wszystkie jego rzeczy

Źródło: Facebook

Następny artykuł