Jury nie miało wątpliwości, pokazano pierwszą "10". Ten taniec zdecydowanie przerósł pierwszy odcinek "Tańca z gwiazdami".

Jury nie miało wątpliwości, pokazano pierwszą "10". Ten taniec zdecydowanie przerósł pierwszy odcinek "Tańca z gwiazdami". Źródło: POLSAT

"Taniec z gwiazdami" ma dzisiaj swoją premierę. Podczas niej nieoczekiwanie padła już pierwsza dziesiątka, którą właśnie przyznał uczestnikowi podekscytowany jego występem juror. Nie miał żadnych wątpliwości. "Jestem z ciebie bardzo zadowolony" - przyznał.

"Taniec z gwiazdami" już w premierowym odcinku, gdzie gwiazdy dopiero po raz pierwszy pokazują swoje umiejętności taneczne, zaskoczył widzów zupełnie niespodziewaną sytuacją. Jeden z jurorów, podekscytowany talentem uczestnika, bez wahania sięgnął po "dziesiątkę". Słychać było gromkie brawa publiczności.

Pierwsza "dziesiątka" w programie "Taniec z gwiazdami". Kto ją otrzymał?

Nikt nie spodziewał się, że znany kabareciarz jest tak świetnym tancerzem. Sam Andrzej Grabowski był tym faktem wyraźnie zaskoczony, toteż nie dziwi jego komentarz, który skierował pod adresem Adama Małczyka, znanego z krakowskiej grupy kabaretowej o nazwie "Formacja Chatelet."

 - Jestem z ciebie bardzo zadowolony. Tańczyłeś bardzo dobrze i nie wyszedł z ciebie kabareciarz - mówił Andrzej Grabowski po występie Adama Małczyka.

Co ciekawe, znana z niezwykle ostrych komentarzy, a także jedna z bardziej wymagających jurorek programu także dobrze oceniła występ uczestnika.

 - Coś się zadziało na tym parkiecie. (...) Bardzo piękna pozycja - stwierdziła z przekonaniem Ivona Pavlović.

Po tym komentarzu Adam Małczyk może być z siebie dumny.

Dzisiaj grzeje: 1. Tak teraz wygląda grób Piotra Woźniaka-Staraka. Bardzo smutny widok
2. 2-letnia córka zabiła swoją mamę. Kobieta konała na jej oczach

W ten sposób Adam Małczyk rozpoczął program mając na koncie aż 27 punktów. 10 punktów otrzymał od Andrzeja Grabowskiego (i jego to pierwsza dziesiątka tego wieczoru). Michał Malitowski, który także ocenił występ bardzo wysoko, przyznał kabareciarzowi 8 punktów. Ivona Pavlović natomiast oceniła występ na szczere "dziewięć". Tym samym występ kabareciarza plasuje się w rankingu na najwyższej pozycji. Jednak jeszcze wszystko może się zmienić.

Adam Małczyk schudł podczas treningów z partnerką

Adam Małczyk podczas treningów z Hanną Żudziewicz sporo schudł, co zdradził podczas wywiadu z dziennikarzami Faktu. Jak wyznał - zawsze chciał być umięśniony, a siódme poty, które wyciska z niego jego partnerka sprawiły, że przybyło mu mięśni, które są coraz lepiej widoczne na powierzchni jego ciała. Zauważyła to też jego partnerka.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Tylko teraz! Kapitalna oferta Peugeota. Bajeczny, rodzinny SUV w niziutkiej cenie Advertisement
  2. Wszyscy z prawem jazdy zapłacą. Szykujcie się na wydatek 
  3. Ujawniono szokujące fakty o śmierci siostry gwiazdora. Są wyniki testu krwi. Rodzina jest w głębokim szoku
  4. Niewyobrażalny dramat. Uwielbiana bohaterka "Przyjaciółek" straciła męża
  5. Agata Duda ma sobowtóra? Kobieta, która pojawiła się u boku prezydenta wygląda tak samo jak pierwsza dama
  6. Wnuczka z ukrycia nagrała swoją babcię. Wcześniej nikt jej nie wierzył, kiedy mówiła, jak paskudne rzeczy jej robi

Źródło: Plejada

Następny artykuł