Nie uwierzycie, kto ma być pierwszą uczestniczką nowej edycji "Tańca z Gwiazdami". O Justynie Żyle wszyscy szybko zapomną

Nie uwierzycie, kto ma być pierwszą uczestniczką nowej edycji "Tańca z Gwiazdami". O Justynie Żyle wszyscy szybko zapomną Źródło: screen shot z youtube.com/Polsat

"Taniec z gwiazdami" swoją popularność zawdzięcza między innymi kontrowersyjnym celebrytom, którzy uczestniczą w show. W poprzedniej edycji ogromna publiczność śledziła poczynania m.in. Gimpera, Qczaja, Dominiki Tajner czy Justyny Żyły. Ostatnia celebrytka narobiła wokół siebie najwięcej szumu. Jej pamiętne występy to jednak nic przy tym, co może zaoferować nowa uczestniczka. W show pojawi się osoba, której nikt by się nie spodziewał. Czy to dobry ruch ze strony stacji?

"Taniec z gwiazdami" w kolejnej edycji przygotowuje dla widzów coś specjalnego. Prawdziwą "petardą" będzie pojawienie się nowej uczestniczki, która z pewnością zapewni show w przyszłości wielką oglądalność. Nie uwierzycie, kto pojawi się w X edycji tanecznego show.

"Taniec z gwiazdami" przygotowuje dla widzów coś ekstra. W najnowszej edycji zatańczy...

IX edycja "Tańca z gwiazdami" w Polsacie za nami. Show dostarczyło widzom niezapomnianych wrażeń. Szczególnie jeśli chodzi o jedną z uczestniczek, a konkretnie o Justynę Żyłę. To wokół niej wybuchło najwięcej kontrowersji. Internauci kpili sobie głównie z jej umiejętności. Dziwili się, że nie odpadła z programu jako pierwsza. Widzowie nigdy nie zapomną także najostrzejszych słów, jakie padły w historii show. Wypowiedziała je Ivona Pavlović, która nie mogła patrzeć na Justynę Żyłę wywijającą na parkiecie.

 - Tańczyłaś jak przedszkolak. Słowo "tańczyłaś" to... za dużo. (...) To był mizerny skok bez zaznaczonego telemarku. Pozostaje ci walka o SMS-y. Masakra - grzmiała zażenowana i bezlitosna "Czarna Mamba".

Po uczestnictwie Justyny Żyły wielu internautów twierdziło, że program nie jest już w stanie niczym ich zaskoczyć. Czy mylili się? Wygląda na to, że tak, bowiem, jak poinformował "Super Express", w następnym programie zatańczy... Monika Miller.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

 - Monika dostała propozycję uczestnictwa w tanecznym show i już na jesieni najpewniej zobaczymy ją na parkiecie - wyznał specjalnie dla "Super Expressu" anonimowy informator tabloidu.

Jest to bardzo ciekawa sytuacja, bowiem dotychczas Monika Miller nie występowała w żadnym telewizyjnym show. Fani będą więc mieli okazję poznać Monikę w nowej sytuacji i z zupełnie innej strony. Jest to też zdaniem mediów kontrowersyjne wydarzenie, bo Monika to wnuczka byłego premiera Leszka Millera. Uczestnictwo celebrytki w show po raz kolejny zwróci uwagę mediów na osobę byłego prezesa SLD.

Czy informacje tabloidu faktycznie się potwierdzą? Oby tak, ponieważ na wieść o uczestnictwie Moniki Miller w tanecznym show fani dosłownie zapieli z radości. Tego typu ruch mógłby okazać się strzałem w dziesiątkę dla oglądalności stacji.

  1. Agata Duda w USA! Pierwsza Dama wygląda olśniewająco! Przyćmiła Melanię Trump [ZDJĘCIA]
  2. Wiadomo, na co chorowała Irena Szewińska! Przyczyny śmierci legendarnej olimpijki są STRASZNE. Aż trudno w to uwierzyć
  3. Tak wygląda dom Justyny Żyły. Widok luksusowych wnętrz zwala z nóg
  4. Chylińska ukrywała to przed mediami. Największy rodzinny dramat gwiazdy
  5. Piorun uderzył w Polsce! Tam były tłumy, są ranni, wybuchła panika
  6. Ogromny upał to pikuś przy tym, co czeka mieszkańców tych województw. IMGW podnosi pilny alarm przed zagrożeniem

Źródło: Jastrząb Post

Następny artykuł
0 Skomentuj

Który Mikołaj Krawczyk cię urzekł?

Komentarze 0

Ocena artykułu