Zdębiejecie. Wnuczka słynnego polskiego polityka wystąpi w „Tańcu z gwiazdami”

Zdębiejecie. Wnuczka słynnego polskiego polityka wystąpi w „Tańcu z gwiazdami” Źródło: YouTube

Taniec z Gwiazdami będzie mógł poszczycić się udziałem niecodziennego uczestnika. Najnowsza edycja show telewizji Polsat będzie prawdziwą gratką dla wszystkich, którzy chcieliby podziwiać występy taneczne wnuczki byłego premiera. Tak niespodziewanego ogłoszenia ze strony stacji Zygmunta Solorz-Żaka nie mógł spodziewać się nikt.

Taniec z Gwiazdami nie przestaje zaskakiwać. Ostatnia edycja programu, która była jedną z najbardziej emocjonalnych w historii, może zostać przyćmiona przez to, co będzie działo się w kolejnej. Wiemy już, że w kolejnej serii popularnego formatu wystąpi wnuczka znanego polityka, która ma być jednym z największych objawień programu. Jesień w telewizji Polsat szykuje się na bardzo niezwykłą.

Taniec z Gwiazdami z kontrowersyjną uczestniczką. Wnuczka czołowego polityka zwycięży w show?

Osobą, która już na początku jesieni podbije serca uczestników programu będzie celebrytka i wnuczka Leszka Millera - Monika. Najbliższa osoba z rodziny byłego premiera zasłynęła swego czasu otwartym sporem ze swoim dziadkiem, który publicznie nie dawał wiary w jej wyznanie dotyczące biseksualnej orientacji. Teraz kobieta może stać się jeszcze bardziej znana dzięki światłom kamery i swojemu rzekomemu talentowi do tańca.

- Monika Miller dostała propozycję uczestnictwa w tanecznym show i już na jesieni najpewniej ją zobaczymy na parkiecie. Leszek Miller na pewno będzie dumny z wnuczki, Monika świetnie się porusza, na pewno będzie jedną z pretendentek do wygranej - mówi jedna z osób z produkcji najpopularniejszego show Polsatu.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Czy Miller będzie dumny z wnuczki?

Nie da się ukryć, że występ wnuczki polityka Sojuszu Lewicy Demokratycznej w show z gwiazdami jest co najmniej kontrowersyjny. Część widzów nie ukrywa, że nie wie, kim właściwie jest Monika Miller i czym się zajmuje prywatnie, oprócz bycia wnuczką byłego premiera. Sam polityk w rozmowie z Super Expressem przyznał nawet, że sam nie wie o tym, by wnuczka miała stać się jedną z gwiazd telewizji Polsat.

Możliwe jednak, że w momencie, w którym Miller pojawi się na parkiecie, przekona do siebie fanów produkcji, jak też samego dziadka, z którym relacje układały się bardzo różnie. Niewykluczone, że talent dziewczyny sprawi, że były premier będzie najdumniejszym dziadkiem na świecie, a przed Moniką otworzą się drzwi do wielkiej kariery.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Agata Duda w USA! Pierwsza Dama wygląda olśniewająco! Przyćmiła Melanię Trump [ZDJĘCIA]
  2. Wiadomo, na co chorowała Irena Szewińska! Przyczyny śmierci legendarnej olimpijki są STRASZNE. Aż trudno w to uwierzyć
  3. Niemożliwe! Synek Marty Kaczyńskiej nie nazywa się tak, jak wszyscy myśleli. Oto jego prawdziwe imię
  4. TVP i Polska w żałobie. Nie żyje legendarny komentator sportowy, miał 70 lat
  5. Przez 20 lat więził i gwałcił swoją pasierbicę. Jej życie zamienił w piekło, musiała urodzić 9 dzieci
  6. Dondald Trump: Niewiele krajów może dołączyć do ruchu bezwizowego, ale Polska jest jednym z nich

 

Źródło: Super Express

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News