Wielkie zmiany w "Tańcu z gwiazdami" z powodu koronawirusa. Uczestnik pokazał zaskakujące zdjęcie zza kulis

Wielkie zmiany w "Tańcu z gwiazdami" z powodu koronawirusa. Uczestnik pokazał zaskakujące zdjęcie zza kulis Źródło: YouTube Polsat

"Taniec z gwiazdami" nie raz wzbudzał wiele emocji. W obliczu zagrożenia epidemią program musiał dostosować się do panujących zasad. Jeden z uczestników opublikował w Internecie zdjęcie, które pokazuje jak w obecnej sytuacji wygląda praca przy show.

"Taniec z gwiazdami" to jeden z najpopularniejszych programów emitowanych w telewizji. Nowa edycja show niedawno się rozpoczęła. Wydarzenia ostatnich dni sprawiły, że trzeba było odpowiednio zadbać o zdrowie uczestników i osób pracujących przy realizacji programu. Do sieci trafiło zdjęcie zza kulis zrobione przez jednego z uczestników.

"Taniec z gwiazdami" w obliczu zagrożenia

Programy takie jak "Taniec z gwiazdami" czasami muszą dostosowywać się na bieżąco do aktualnych sytuacji w kraju. Nie da się ukryć, że zagrożenie epidemiologiczne jest tego typu zdarzeniem, które odbija się również na programy telewizyjne, zwłaszcza te emitowane na żywo. W związku z tym najbliższy odcinek show "Taniec z gwiazdami" będzie inny, niż te do których przyzwyczailiśmy się jako widzowie.

Jedno ze zdjęć umieszczonych na portalu społecznościowym przez jednego z uczestników, doskonale obrazuje jak zmieni się forma tego popularnego programu telewizyjnego. Niektórzy mogą być tym mocno zaskoczeni.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Zdjęcie zza kulis programu daje dużo do myślenia 

W nadchodzącym odcinku programu "Taniec z gwiazdami" oprócz widowiskowych akrobacji uczestników, wielu z nas może przeżyć emocje związane z panującą epidemią. Marcin Bosak postanowił podzielić się ze swoimi miłośnikami zdjęciem zza kulis programu. Fotografia jest naprawdę wymowna, a treść zamieszczona pod nią nie pozostawia złudzeń.

Uczestnicy aktualnie trenują przed 2. odcinkiem tanecznego show. Gwiazdor znany z "M jak miłość" ujawnił jak wygląda praca na planie w dobie epidemii. Na zdjęciu zamieszczonym na Instagramie Marcin Bosak i jego partnerka taneczna mają na założone na twarz maski ochronne. Aktor zdradził również, że próby dokonywane są z zachowaniem najwyższych środków bezpieczeństwa. Najbliższy odcinek programu "Taniec z gwiazdami" odbędzie się bez udziału publiczności.

Dzisiaj grzeje: 1. Oficjalnie: 7 nowych przypadków zachorowań na koronawirusa w Polsce. Nowe miasto na mapie zakażeń
2. 
Tata zarażonej koronawirusem dziewczynki złamał kwarantannę. Powód nie mieści się w głowie

Warto brać przykład z uczestników show i również zachować jak największą ostrożność podczas aktualnego zagrożenia. Oprócz Marcina Bosaka o dbanie o zdrowie apeluje Julia Wieniawa, którą również zobaczymy w najbliższym odcinku "Tańca z gwiazdami"

Najlepsze newsy dnia:

  1. Tom Hanks zarażony koronawirusem. Infekcja może być dla niego szczególnie niebezpieczna
  2. To koniec sezonu skoków narciarskich? Kamil Stoch może skorzystać na odwołaniu zawodów
  3. Mamy przełom ws. koronawirusa? Naukowcy informują o skutecznym leku, jest znany od 70 lat
  4. Pilne ostrzeżenie dla całej Polski, sytuacja jest bardzo niebezpieczna. Są ofiary śmiertelne i ranni
  5. Rodzina Witolda Pyrkosza ukrywała przed nim wielką tajemnicę. Wyszła na jaw dopiero lata po jego śmierci
  6. Niemal nikt nie wie, że każda kasa w Lidlu ma ukrytą funkcję. Mało kto jej używa i bardzo źle

Źródło: Radio ZET

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News