Bolesna wpadka uczestnika "Tańca z gwiazdami". Aż przykro było na to patrzeć

Bolesna wpadka uczestnika "Tańca z gwiazdami". Aż przykro było na to patrzeć Źródło: youtube/polsat/

Uczestnik show "Taniec z gwiazdami" długo nie zapomni ostatniego odcinka. Na oczach publiczności i wszystkich widzów zaliczył naprawdę bolesną wpadkę.

Ostatni odcinek programu "Taniec z gwiazdami" wzbudził wśród fanów ogromne emocje. Na widzów czekało wiele niespodzianek przygotowanych przez produkcję, ale również sporo nieprzewidzianych zdarzeń. Wśród nich między innymi okropna wpadka uczestnika, który omal nie doświadczył wielkiej tragedii. 

Bolesna wpadka uczestnika programu "Taniec z gwiazdami" 

Ostatnia emisja tanecznego show na długo zapadnie w pamięci nie tylko uczestników, ale również telewidzów. Już w pierwszych minutach na fanów programu czekało między innymi: zmieniony skład jury, w którym zabrakło dziś Michała Malitowskiego czy taneczny pojedynek do muzyki disco polo, która towarzyszyła nam przez cały odcinek. 

Nie zabrakło zarówno pozytywnych, jak i negatywnych emocji, choć oceny jurorów były dziś wyjątkowo wysokie. Pierwszy raz od czasu rozpoczęcia nowego sezonu największego show Polsatu, padło 30 punktów, a chwilę później kolejne. Jedną z par, która zgarnęła tak wysokie noty, był Damian Kordas i Janja. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Para zatańczyła quickstepa do utworu "Prawy do lewego". O ile dla profesjonalnego tancerza choreografia nie była aż takim wyzwaniem, o tyle od byłego uczestnika Masterchefa wymagała wielu poświęceń. Na sali treningowej spędzili wiele godzin, by do perfekcji opanować swój układ. 

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje legendarny aktor. Miał raka MÓZGU, bardzo cierpiał. Fani w żałobie

2. Syn podejrzewał opiekunkę o najgorsze. Zainstalował kamerę i jak zobaczył, co zrobiła w rękawiczkach, zastygł w bezruchu

Nikt nie był w stanie jednak  przewidzieć finalnego wykonania. W czasie tańca Damian zaliczył bolesną wpadkę, która poskutkowała skręceniem kostki. Mimo to uczestnik nie zamierzał przerywać show i nie dając po sobie poznać bólu, który nagle go dopadł, dokończył taniec. Jurorzy i widzowie aż wstrzymali oddech, jednak kucharz do momentu zejścia ze sceny starał się trzymać emocje na wodzy. Choć parze udało się awansować do kolejnego odcinka, w świetle takich wydarzeń nie jest pewne, czy Damian będzie w stanie dalej walczyć o kryształową kulę. 

Najlepsze newsy dnia:  

  1. Kasjer z Lidla WYROLOWAŁ staruszka z płatnością. Myślał, że nikt go nie widzi
  2. Żona była zaniepokojona zachowaniem męża, więc zainstalowała kamery. Nagranie z kuchni wystarczyło, by z krzykiem wybiegła z domu
  3. Michał Szpak pokazał całemu światu swoją największą miłość. Rozczulający widok
  4. O wyglądzie jedynego takiego noworodka na świecie mówią już wszyscy. Dla wielu ten widok może być wstrząsem
  5. Dlaczego nasze babcie i dziadkowie stają się nie do zniesienia na starość? Odpowiedź rozdziera serce

Źródło: wirtualna polska 

Następny artykuł