Publiczność oszalała, a jurorzy aż wstali. Początek "Tańca z gwiazdami" wielu wprawił w osłupienie

Publiczność oszalała, a jurorzy aż wstali. Początek "Tańca z gwiazdami" wielu wprawił w osłupienie Źródło: youtube/polsat/

"Taniec z gwiazdami" właśnie ruszył z kolejnym odcinkiem. Początek mógł wielu zadziwić i to pod wieloma względami. Czegoś takiego jeszcze nie było.

Nowy odcinek show "Taniec z gwiazdami" rozpoczął się jeszcze bardziej tanecznym krokiem niż zazwyczaj. Już w pierwszych minutach emisji na telewidzów czekało prawdziwe pasmo niespodzianek, jednak trudno jest przewidzieć, czy każda z nich przypadnie im do gustu. Jedno jest pewne - publiczność nie kryła swoich reakcji. 

Nowy odcinek programu "Taniec z gwiazdami". Publiczność oszalała, a jury wstało 

Piątkowy wieczór od kilku tygodniu oznacza dla Polaków tylko jedno - kolejny odcinek ich ulubionego tanecznego show Polsatu. Tym razem produkcja przygotowała dla nich prawdziwą niespodziankę, a wszystko zaczęło się w momencie przedstawienia jury, którego skład nieco uległ zmianie. W dzisiejszym odcinku zabrakło uwielbianego Michała Malitowskiego, jednak prowadzący nie zagłębiali się w przyczyny jego nieobecności. 

To jednak nie koniec. Tym razem show rozpoczęło się nieco inaczej, bowiem nie od choreografii pierwszej pary, a od tańca wszystkich. Zorganizowano taneczny pojedynek, w którym udział wzięli wszyscy uczestnicy. Pary usilnie próbowały zaprezentować swoje umiejętności, a publiczność od razu zaczęła radośnie klaskać. Sędziowie z kolei wstali, by dokładniej przyjrzeć się każdemu improwizowanemu układowi. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Początek wielu wprawił w osłupienie 

Zmieniony skład jury i taneczna bitwa to nie jedyne niespodzianki, jednak trudno jest przewidzieć, czy kolejna wszystkim przypadnie do gustu. Uczestnicy tańczyli bowiem do kultowego utworu disco polo "Jesteś szalona" zespołu Boys. Wygląda na to, że cały odcinek zostanie przeprowadzony w rytmach polskiej muzyki.

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje legendarna aktorka. Odeszła w cierpieniu
2. Syn podejrzewał opiekunkę o najgorsze. Zainstalował kamerę i jak zobaczył, co zrobiła w rękawiczkach, zastygł w bezruchu

Niektórzy mogą być w niemałym szoku, bowiem w czasie, gdy disco polo króluje na niemal każdej imprezie, nie brakuje komentarzy, w których rodacy oceniają ten typ muzyki jako zwykły obciach. Co więcej, to pierwszy raz, kiedy telewizja zdecydowała się wykorzystać ją w takim programie. 

Najlepsze newsy dnia:  

  1. 500 plus będzie WYGASZANE. Wiele osób pożegna się ze świadczeniem
  2. Maciej Kurzajewski przeżywa ciężkie chwile. Dopiero stracił żonę, teraz padł kolejny cios
  3. Nagle na ich ślubie pojawiło się wielkie bezdomne stworzenie. Życie pary młodej już nigdy nie będzie takie samo
  4. Za granicą gotują jajka na śniadanie w zupełnie inny sposób. Banalny trik zajmuje kilka minut i przenosi podniebienia do nieba
  5. Po wielu latach przerwy w końcu się udało. Małgorzata Kożuchowska przekazała radosną nowinę

Źródło: polsat 

Następny artykuł